reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Wiolcia_6

Grudniówka 2010 :)
Dołączył(a)
3 Kwiecień 2010
Postów
4 378
Miasto
Małopolska
Dziewczyny z okolic Olkusza jesteście tutaj?? Może sie ukrywacie? :-D Mam nadzieje, że ktoś dołączy do mnie... bo samej to dość pusto...
 
reklama
Witaj Mika!!
jak dobrze, że do mnie dołączyłaś bo strasznie samotnie się tu czułam ;-) Jestem z rocznika 85 - więc wiekowo się odnalazłyśmy tylko, że ja jestem z okolic Olkusza. Mam nadzieję, że ten watek ożyje :-)
 
ooo, a skąd jesteś? pewnie jakieś bukowno czy cuś ;-)
a gdzie chodziłaś do szkoły??

to może zacznijmy pisać o byle czym też :-D

więc pochwale się, że mój synuś dzisiaj postawil pierwsze kroczki i przeszedł pół pokoju!!!!! :-D
taaaaka duma mnie rozpiera! :-D
 
Hehe nawet nie Bukowno - mieszkam raczej z drugiej strony pod Wolbromiem i tam chodziłam do LO. Więc pewnie marne szanse, że się znamy aleee od czego jest internet?? Zawsze można się poznać :tak: A widzę że dużo nas łączy np ty jesteś grudniówką 2009 a ja grudniówką 2010 ;-) Którego dokładnie urodziłaś??
Gratuluję pierwszych kroków synka!! :-) Zazdroszczę że najgorsze masz już za sobą ( poród, połóg, poznawanie niemowlaka...) mnie to jeszcze troszkę przeraża. Ale widzę, że ty masz w domu parkę więc idealnie :-) A pracujesz czy zajmujesz się wychowywaniem dzieci??
 
pod Wolbromiem? czyli gdzie? :-)
ja jestem z centrum Olkusza ;-)

no i właśnie zauważyłam że łączy nas jeden miesiąc porodowy ;-) ja urodziłam 7grudnia (a starszą córe 10stycznia) i moja druga ciąża była grubo przetrzymana, bo niestety poród zaczął mi się już w 33tygodniu :szok: ale na szczęście Krzysztoforski (bo do niego chodziłam) robil wszystko żebym dotrzymała tą ciąże jak najdłużej, no i dociągnął mnie do równiutkiego 38tyg :-)
ale wyleżałam się w szpitalu przy tej ciąży jak mało kto...

Pamiętam jak to było jak wyczekiwałam pierwszego dziecka. Nie wiedziałam jak to kompletnie będzie wyglądać, nie wiedziałam czy się bać czy cieszyć ;-) przy drugim dziecku to już był pelny spokój, bo wiedziałam co mnie czeka. Przy drugim dziecku już się tego maleństwa nie boi, bierze się go pewnie na ręce, bez problemu przystawia do cyca i wogóle wszystko idzie łatwo :tak:

A jeśli chodzi o pracę to jestem na wychowawczym odkąd urodziłam córe ;-) więc siedze w domu

A czemu będziesz rodzić w Olkuszu a nie wolbromiu? ze względu na Barana pewnie, tak? :tak:
powiem ci, że teraz w Olkuszu jest świetna opieka lekarska (chodzi mi o lekarzy ;-) ) więc ja bym się już nie bała tam rodzić ;-)
 
właśnie uciekam z dziećmi na miasto kupić czapki, szaliki i buty :-)
bo u nas za oknem mróz na trawie i samochodach :szok: brrrrr... nie lubie zimy :crazy::crazy:
 
hehehe ja póki co nie stresuje się dzieckiem bo jeszcze kompletnie nie wiem co mnie czeka a poród jest dla mnie wielką niewiadomą. Ja szczerze mówiąc bardzo bym chciała urodzić w 38 tc bo czekając do 40 chyba oszaleje ;) I do Świąt byłabym już po połogu ale ja to sobie mogę planować a mały i tak zrobi co będzie chciał.
Rodzę w Olkuszu bo w Wolbromiu przecież nie ma szpitala ani porodówki. Zastanawiałam się długo nad Olkuszem ale mam znajomą położną i ze względu na nią wybrałam Olkusz. Co do Barana to dziwią mnie niektóre komentarze że jest zimny, niemiły bo ja jak wejdę do gabinetu to zawsze się pośmiejemy, zawsze mi wszystko dokładnie wytłumaczy i odpowie na każde pytanie. Albo ja go inaczej odbieram albo jak każdy człowiek miewa złe dni ;) Jeszcze z nim nie rozmawiałam o porodzie więc nie wiem czy będzie czy nie. Ale przy SN najwazniejsza jest połozna prawda?? Byleby sala do porodów rodzinnych była gotowa.
Ty urodziłaś 7 grudnia a moje koleżanka 5 więc może nawet się spotkałyście w szpitalu ;) Ja termin z OM mam właśnie na 5 grudnia ale Mały na USG od samego początku wychodzi starszy o około 2 tygodnie więc trzymam się ostatnio terminu 24 listopada.
Dobrze że optymistycznie piszesz o szpitalu bo do tej pory dziewczyny miały różne odczucia.
Jak poszło na zakupach?? Udało ci się kupić wszystko co zaplanowałaś?? niestety zaczyna sie okres kupowania samych ciepłych rzeczy. Mnie też się nie chce myśleć ani o butach zimowych, kurtkach ani płaszczach... a już nie mam w tym chodzić:/
PS Jestem z Załęża :) Może wiesz gdzie to jest??
 
reklama
No wiem gdzie to jest ;-) i leżałam z dziewczyną na sali właśnie z załęża, ale ona to urodzila chyba 8grudnia, albo i 9 ;-)
kurcze tylko teraz na szybko nie moge sobie skojarzyć jej imienia.. ale miała dlugie czarne włosy i urodziła córkę :-)

I od razu wiem którą masz znajomą położną.... no ;-) fajna babka, ale tylko dla 'znajomych' i osób które mieszkają blisko niej.
Innych olewa :-( więc od razu ci mówie że będziesz miala luz w szpitalu.
Ja nie cierpiałam jej zmian, bo wiedzialam że wtedy moge się wykończyć, a ona i tak będzie latać tylko i wyłącznie do osoby ktora jest jej znajomą.
No ale to plus dla ciebie :-) ona ci tam pomoże przetrwać ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry