reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
Milena oj Natalka juz miesiac ma. ale czas leci. doskonale ciebie rozumie. tez chodzilam majac oczy na zapalkach. czasami az plakalam ze nie daje sobie rady z organizacja czasu odkad urodzil sie Aleksik. Teraz jest juz lepiej. powoli doszlismy do porozumienie z synkiem. no i ja oczywiscie zwolnilam tempo ,byc mama zona perfekcyjna, zrozumialam ze nie da sie.

a co sie dzieje z reszta?
 
A Nuśka przeziębiona ( tak to z tą jesienią jest :wściekła/y: ) I teraz niespokojna bo katar w nocy się budziła bardzo często , ciężko jej było się uśpić :sorry2: Cały dzień prawie na rączkach , nie jeden dzień nie miałam jak nawet obiadu ugotować. Ale dziś nocka super . Poszła spać o 8 i na cyca wstała o 1:30 potem już o 5 nad ranem . A no już miesiąc , leci ten czas przy dzieciach szybciutko :):) A tak w ogóle macie tą moją niunie Zobacz załącznik 504772jeden z pierwszych uśmiechów :):) Jęzorek w gratisie :-):-)
Może wymienimy się zdjęciami , lepiej się rozmawia jak się wie z kim :)
 
slicznotka z niej.
a o to moja rodzinka
DSCN4379.jpg
 
fotki superasne. ty rowniez slicznotka i mlodziutka. ja juz siwki musze malowac, bo az strach wyjsc :-) nie ma to jak spac u rodzicow na raczkach. dziekuje, az sie czerwona zrobilam. jak Natalka? jak mozesz to nie przesuszaj pokoju w ktorym niunia spi, bedzie lepiej spala. nie ktore moje znajome do nawilzacza wlewaja krople olejku sosnowego, ale nie wiem czy takiemu malenstwu nie zaszkodzi
 
Oj właśnie nie ma suchego powietrza . A dziękuje . lepiej z niunią . Jak tak patrze teraz na to zdjęcie mojego P z niunia i patrze na nich Bo trzyma ją właśnie na brzuszku to dużo urosła . A tam młoda , w tym roku 18nastka ;))
 
aleksik sie wyspal i wojuje. nie ma mowy ze spaniem. poraz pierwszy pogardzil kolacja. mam nadzieje ze przynajmnie mleczko wypije. ja dobijam powoli do 30. teraz bedzie pzybierac i rosnac w szybkim tepie. ile wazyla i cm jak sie urodzila
 
reklama
Do góry