reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olodzone drogi. Jak zwiększyć bezpieczeństwo dziecka w samochodzie?

Dołączył(a)
30 Grudzień 2010
Postów
1
3 dni temu miałam stłuczkę. Jechałam z dziećmi i na oblodzonej drodze samochód jadący za mną uderzył w mi w tył samochodu. Dzieci były zapięte w fotelikach ale strach pomyśleć co by było gdyby uderzył z większą prędkością. Policja mimo wszystko wezwała karetkę by sprawdzić czy dzieciom nic się nie stało.




Czy znacie jakieś sposoby by zwiększyć bezpieczeństwo? Bo niestety muszę wozić dzieci codziennie w tych fatalnych warunkach.


Ostatnio znalazłam takie tabliczki na allegro

Dziecko w samochodzie - Tabliczka bezpieczeństwa (1390475744) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Sprzedaż idzie kiepsko to potrzebna reklama na forum dla matek...Strasznie mnie denerwują ludzie, którzy starają się z nas zrobić idiotki...Nie można po prostu napisać,że jesteś sprzedawcą i posiadasz pożyteczny dla matki asortyment. Po co te głupie teksty,że znalazłaś na allegro i u Ciebie się sprawdziło...czy naprawdę myślisz,że jesteśmy takie głupie nie odróżniamy reklamy...
 
Ostatnia edycja:
Zawsze jest też historia (która mnie się kojarzy z przypowieścią z kazania, która ma dać morał) a dycha za taką naklejkę to złodziejstwo - koszt produkcji wyceniam na 50gr
 
I z pewnością każdy czyta co ma inny na szybie z tyłu . Bo ja akurat nie czytam skupiam się na drodze a nie na nalepkach .
Jak stoje na światłach to patrze z lusterko czy jakiś kretyn się czasem nie slizga mi prosto w zderzak ( kilka razy już tak zwiałam i uniknełam stłuczki ) więc zamiast zasłaniac sobie szyby naklejkami lepiej patrzeć do tyłu;-)

Karolina - no tak nie ma jak to dobry zarobek :-D:-D
 
Prawda jest taka,ze niektórych sytuacji nie da się uniknąc i bezpieczeństwo zależy nie tylko od nas,ale także od innych kierowców. Takie naklejki informujące o tym,ze w aucie sa dzieci to dobry pomysł,jestem jak najbardziej za.
 
pewnie, że dobry ale nie musi kosztować 10zł i nie muszą być to akurat takie - te, które większość ma kosztują góra 2zł bez wysyłki
 
Podobne naklejki promowały firmy produkujące odżywki dla dzieci, kremy itp... były rozdawane np. na szkołach rodzenia bądź w pakiecie powitalnym w szpitalu.
 
reklama
Takich naklejek to dostałam nawet kilka- za darmo w różnych promocjach, przy zakupach , w pakiecie w szpitalu i podejrzewam, że większość forumowiczek też. Co do ich skuteczności to powiedzmy sobie szczerze - jest znikoma, a oklejone nimi szyby miewają też ludzie którzy wcale nie wożą dzieci.
 
Do góry