reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Olsztyńskie mamy.

nikula

mama Cypiska
Rozwiązania
0
Halo czy jest jakaś mama z Olsztyna? :-)
Moze znajda sie jakies osoby do pogadania.

reklama

Kachurek

Mamy kwietniowe'08
Rozwiązania
0
Pozdrowionka z olsztyna ! Ja będę rodzić w kwietniu. Z chęcią pogawędzę o olsztyńskich realich ciężarówek!:-D

Kachurek

Mamy kwietniowe'08
Rozwiązania
0
No i cóż to za cisza? Coś tu mało chyba olsztynianek! Odzywać się proszę!:-)

nikula

mama Cypiska
Rozwiązania
0
:-) więc jednak ktoś jest :-)

ja będę rodzić w sierpniu, wiec trochę po Tobie...
Cieszę się że jednak ktoś z Olsztyna jest. Na moim forum sierpniowym tylko ja sama...

maarta100

Szczęśliwa mamusia
Rozwiązania
0
Cześc Dziewczyny! Zapraszam na watek Mazurskie mamy!

magdziara

Czerwcowa mama'08
Miasto
W Polsce
Rozwiązania
0
Chciałam żeby odezwały się mamy z Olsztyna. Wiem, że są rozsiane po różnych watkach. Chętnie Was poznam.

nikula

mama Cypiska
Rozwiązania
0
Czesc magdziara :-) ja już się przeprowadziłam bliżej Ciebie

liwus

Mama Rozalki i Adasia :)
Miasto
-=OLSZTYN=-
Rozwiązania
0
No mnie już znasz :happy: Zakładasz Internetowy Klub Mam :-D :confused: Pozdrawiam serdecznie:happy:

reklama

magdziara

Czerwcowa mama'08
Miasto
W Polsce
Rozwiązania
0
No hej dziewczynki.
Liwus jak tam Adaśko. Czy on już je mięsko. Mój Antoś skończył 5 miesięcy i niby już może jeść ale nie wiem gdzie dostać królika świeżego bo inne mięska to chyba jeszcze nie. Co?

Nikula o to fajnie teraz czekamy do wiosny na plac zabaw. To znaczy wcale nie trzeba czekać do wiosny, można zaliczyć też zimowy spacerek. Z Liwią byłyśmy już na kilku spacerkach.
Pozdrawiam

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 2299
aniaslu Duże rodziny 1587
E Kwietniowe mamy 2020 27

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry