reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

Tak sobie pomyślałam, ze od wiosny może będziemy zbieraly się do jednego - tudzież dwóch aut i mykać będziemy na basen do Dobrego Miasta tudzież do Plusek, co wy na to????

Jestem jak najbardziej za :-) My może jakoś za 2 tygodnie pojedziemy z M do DM i zbadamy ten basen :happy: Bo na naszej olsztyńskiej pływalnie to aż szkoda gadać. Kuzyn ostatnio poszedł i jakiegoś uczulenia dostał i na twarzy cały czerwony ... Także ja tam z dzieckiem na pewno nie pójdę. A na ten drugi basen czy na OSW to dużo chętnych podobno.

Ola2in1 może przyjdziesz do klubu Kangura z Maksiem ?? A odnośnie kręgosłupa to pocieszę Cię że Maksiu będzie coraz cięższy a jak zacznie ząbkować to jeszcze bardziej marudny :-D
 
reklama
Magdziara Ty to musisz być obowiązkowo bo ja chce pomacać Twoją Colorado?
Będę na 100%
Dobra jesteś, aczkolwiek podziwiam:tak: u mnie różnica 11lat jest i z jednej strony to dobrze, z drugiej nie....
U mnie 7 lat różnicy.Uważam ze niedobrze się stało - powinna być mniejsza różnica. Ja jak Kachurek bym chciała jeszcze jedno dziecko i ciągle się złoszczę, że nie popełniłam dzieci wcześniej tak do 30ki ale zobaczymy. Cięzko mi będzie zrezygnować z pasji - np tańczenia flamenco. I teraz jest mi już ciężko. Chociaż Olek sam sobą się zajmuje, a ja mam wychowawczy urlop to jednak kiedy mąż na wyjeździe sama muszę wszystkiego dopilnować. Mam plan znaleźć pania ale np do gotowania - bo to zajmuje sporo czasu.

. A na ten drugi basen czy na OSW to dużo chętnych podobno.:-D
Są tam tłumy - mój Olek chodzi tam na treningi a ja w tym czasie pływam na wolnym torze poza tym nie ma tam małego basenu

. Ola2in1 może przyjdziesz do klubu Kangura z Maksiem ?? A odnośnie kręgosłupa to pocieszę Cię że Maksiu będzie coraz cięższy a jak zacznie ząbkować to jeszcze bardziej marudny :-D

A może własnie chusta pomoże - ja w chuście nie czuję ciężaru dziecia swojego.
 
Cześć dziewczyny już wróciłam z urlopowania :-)

tosika - teraz już mogę się umawiać na objazd jarot :-)
w poniedziałek zadzwonię do szpitala i do dermatologa i jak będę wiedziałą na kiedy mam wizyty to mogę się już umawiać :-)

liwus
- ale dzieci pływają na małym basenie... i na tamtym dostał tego uczulenia? dla takich maluszków to woda cieplejsza jest...
 
No dostał na dużym ale nie sądzę żeby pod względem składu czy nie wiem czego była inna. Poza tym chcę wypróbować basen w DM bo tam podobno jest ekstra.
 
No dostał na dużym ale nie sądzę żeby pod względem składu czy nie wiem czego była inna. Poza tym chcę wypróbować basen w DM bo tam podobno jest ekstra.
Na OSiR mój Olek chodził dwa lata i też nic mu się nie działo. Teraz chodzimy na OSW tylko dlatego, że jego trenerka tam się przeniosła no i ze dzieci 7 - 8 lat są już za duże na mały basen. A tak nic mi w tym basenie nie przeszkadza. Mogę jechać gdziekolwiek ale wiem, że sama nie nauczę dziecka pływac. Olka próbowałam i nie wyszło.W końcu zapisałam na zajęcia i nie chcę kolejny raz powtórzyć błędu.....a na dodatek to co ja uczyłam to potem niektóre rzeczy okazały się złym nawykiem i długo trenerka z tym walczyła...
 
witam z wieczora :-)
liwus my też mamy zamiar jechać do dobrego na basen jak małemu stuknie 3miesiąc ,a później ewentualnie do ostródy(jak juz będzie siedział) bo tam jest basenik z wodą do kostek i z brzdącem będzie można sobie usiąść i popluskać się :-D
 
Dziewczyny to zapisujemy się razem na bąbelki pływają czy sama mam tam chodzić? Bo już nie wiem czy chcecie czy nie...
 
reklama
Oki Liwuś :-) we wrześniu popływają już razem :-)
już zaczęłam ustawiać sobie czas na czwartek ;-)
 
Do góry