reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

onkolog

mija79

Patrysiowa mama
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2006
Postów
9 175
Mam prośbę mogłybyście polecić jakiegoś onkologa z łodzi.Najlepiej w okolicy Wojska Polskiego początek Łodzi od strony Brzezin.Lub gdzieś blisko dołów.
 
reklama
czy ma to byc onkolog dzieciecy czy dla dorosłych?
ja osobiscie jestem z łodzi i jezdze z dzieckiem do super onkologa do Warszawy ,niestety w lódzi nie spotkałam onkologa specjalizujacego sie w chorobie synka.trudno powiedziec bo nie wiem o jaką chorobe chodzi i czy o dziecko czy o Ciebie .
 
Chodzi o mnie,a dokładnie o moje piersi.
Patrząc po mapach i wpisując w Googlach to wyskoczyła mi jakaś przychodnia na Franciszkańskiej z najbliższych.Ale nic konkretnego o onkologu który tam pracuje.
 
moja Ginekolog jest onkologiem & ginekologiem położnikiem - ma gabinet w centrum. Nazywa się M. Moszyńska - Zielińska i ma swój gabinet na Piotrkowskiej (chyba 123 ale pewna nie jestem; w tej bramie nad którą jest logo LOT). Pracuje w szpitalu im.Kopernika na onkologii i porodówce. Przyjmuje we wtorki od 14 do 16 i czwartki od 16 do ostatniej pacjentki zawsze.
 
Do góry