reklama

onkolog

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez mija79, 1 Kwiecień 2010.

1. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Mam prośbę mogłybyście polecić jakiegoś onkologa z łodzi.Najlepiej w okolicy Wojska Polskiego początek Łodzi od strony Brzezin.Lub gdzieś blisko dołów.

2. dzamena

dzamena Fanka BB :)

czy ma to byc onkolog dzieciecy czy dla dorosłych?
    ja osobiscie jestem z łodzi i jezdze z dzieckiem do super onkologa do Warszawy ,niestety w lódzi nie spotkałam onkologa specjalizujacego sie w chorobie synka.trudno powiedziec bo nie wiem o jaką chorobe chodzi i czy o dziecko czy o Ciebie .

3. reklama
  4. mija79

mija79 Patrysiowa mama

Chodzi o mnie,a dokładnie o moje piersi.
    Patrząc po mapach i wpisując w Googlach to wyskoczyła mi jakaś przychodnia na Franciszkańskiej z najbliższych.Ale nic konkretnego o onkologu który tam pracuje.

5. dzamena

dzamena Fanka BB :)

nie to przykro mi ale nie znam nikogo kogo mogłabym polecic

6. Aneciak

Aneciak mama Zuzi 01.03.2010

moja Ginekolog jest onkologiem & ginekologiem położnikiem - ma gabinet w centrum. Nazywa się M. Moszyńska - Zielińska i ma swój gabinet na Piotrkowskiej (chyba 123 ale pewna nie jestem; w tej bramie nad którą jest logo LOT). Pracuje w szpitalu im.Kopernika na onkologii i porodówce. Przyjmuje we wtorki od 14 do 16 i czwartki od 16 do ostatniej pacjentki zawsze.

7. wojtalak

wojtalak Zaciekawiona BB

mozna poszukać tu Jak czegoś szukam to właśnie korzystam z Informacji Medycznej.

Ostatnia edycja: 25 Listopad 2011

Poleć forum