reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opadanie powieki

witam!wróciliśmy do domciu w piątek po trzech dniach pobytu...zabieg przebiegł bez problemów...:-).Kubuś ma założone trzy szwy,które ściągamy we wtorek 13 grudnia....w Katowicach ściąganie szwów jest w znieczuleniu ogólnym,więc cały dzień trzeba spędzić w szpitalu...mamy kropelki do przemywania oczka i żel do nawilżania rogówki..o dziwo Kubuś się kładzie na łóżeczku bez problemów i czeka na kropelki...Pani prof.zaleciła zalepiać oczko na 4godz.dziennie,po miesiącu skieruje nas na ćwiczenia ale wszystkiego dowiem się jak będziemy usuwać szwy(to jakieś aparaty które wysyłają impulsy do oczka).Oczko ma lekko uchylone ale lekarze uspokoili mnie że to kwestia miesiąca jak zejdzie opuchlizna i powieka się ułoży:)mam nadzieję że wszystko będzie ok:)
 
reklama
Manga super, że jesteś zadowolona i że wszystko dobrze poszło:-) Nie bardzo rozumiem tylko po co masz zaklejać oko. I jak długo, tzn ile dni to ma trwać. Myślałam, że po operacji kończy się już zaklejanie:baffled: A jak wygląda oko po operacji?
 
tez mnie dziwi to zaklejanie po zabiegu, no i znieczulenie ogólne do sciagania szwów??? To jakby z armaty strzelać do mrówki :cool:
 
Uksa też byłam zdziwiona jak pani profesor to powiedziała-jest to konieczne bo to ćwiczenie wzroku tak mi powiedziała.Kubuś ma w tym oczku 2+ powiedziała że jak będziemy zaklejać i dołączymy ćwiczenia które zaleca powinien zejść do0,5+ chodzi o to żeby pobudzać to oczko jak najwięcej do działania...
po zabiegu oczko jeszcze opuchnięte ale z każdym dniem wygląda lepiej i zdecydowanie widać różnicę ....... na efekt końcowy trzeba będzie jeszcze poczekać....
Krupka też byłam zdziwiona tym znieczuleniem ale nie mam wyboru u nich to standard:confused2:
 
witam!
wczoraj ściągaliśmy szwy wszystko jest w porządku,oczko jeszcze opuchnięte ale pani prof.bardzo zadowolona z efektu-ja również bo różnica jest bardzo widoczna.......2stycznia jedziemy na kontrolę dowiemy się wszystkiego o dalszym leczeniu..na razie kropelki i zaklejanie oczka...:)
 
Mam pytanie odnośnie wizyty w Kobylnikach. Do kogo najlepiej umówić się na wizytę: do Stępniewskiego, czy Pecold? A jeżeli Pecold, to do ktorej?
Czy któraś z Was nocowała gdzieś tam w pobliżu przy okazji wizyty? Możecie coś polecić?
 
Na konsultacje zapisywaliśmy się do dra Stępniewskiego.
Jeżeli chodzi o nocleg, to nic nie mogę polecić, ale za to mogę odradzić.
My nocowaliśmy 2 km od kliniki w pokojach gościnnych "Pod wiatrakiem" (polecono nam to w klinice, nie wiem dlaczego, czy w okolicy nic więcej nie ma?). Niestety standard tam jest bardzo niski, małe ciasne pokoje, dziwny, nieprzyjemny zapach, łazienka to ciasna klitka z zardzewiałymi rurami (choć i tak się cieszę, że mieliśmy łazienkę), a na łóżku był popiół z papierosów :(. Wieczorami przychodzą nocować robotnicy, więc można się nasłuchać niewybrednego słownictwa. Ponieważ nocowałam tam z młodszą córcią, to to wszystko dosyć było niefajne. Jako jedną pozytywną rzecz mogę napisać, że właściciele są sympatyczni i się starają.
Więc jeżeli nie ma innego wyboru, to jedną noc można wytrzymać, ale może znajdziesz coś fajniejszego.
 
reklama
Zapisujac sie do Stepniewskiego (a wlasciwie nam powiedziano ze do niego nie ma zapisow) mozesz liczyc na konsultacje dr Pecold (za darmo, normalnie bierze 250zl) jesli wstrzelisz sie w godziny kiedy przyjmuja oboje.
Jak bylimy tam ostatnim razem oboje przyjmuja we wtorki miedzy 16-17. Ale warto zapytac. Za wizyte u Stepniewskiego zaplacilismy 50 zl. caly pobyt bez kolejek. Zarowno do chirurga jak i do okulistki po za kolejka z racji tego ze pacjentem jest male dziecko..
 
Do góry