reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Opadnięte powieki u dziecka - miałyście operacje?

A.Patrycja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2022
Postów
284
Cześć, mój synek dostał skierownie do szpitala, na zoperowanie jego opadniętych powiek. Myślałam, że jeszcze ma czas, ale wzrok się pogarsza i zaczynają zasłaniać źrenice, więc działamy już.
Ogólnie wiem jak to wygląda, ale czy ma ktoś doświadczenie? Czy dziecko odczuwa po operacji bol? Długo się lezy w szpitalu?
 
reklama
Do góry