reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

operacja plastyczna brzucha

Dołączył(a)
25 Kwiecień 2016
Postów
9
Sporo się namęczylam po ciąży, miesiące diety , ćwiczeń . udało mi się mamusie stracić niemalże 20 kg. No ale chyba nie musze wam mówić co się stało z moim brzuchem...,wszedzie wisząca skóra . Żyć się odechciewa.Już nie wiem co robić, nic nie pomaga.
Załamka. Juz nawet zapisałam się na konsultację do dr Doroty Żukowskiej z łódzkiej kliniki Dermed. Chce się dowiedzieć o operacji plastycznej powłok brzusznych. To chyba moj jedyny ratunek. Kuzynka u niej operowała nos więc jakoś mi tak pewniej iśc
Jest tu jakaś mamusia może po takiej operacji?
 
reklama
Autorka pewnie coś już zrobiła ze swoim brzuchem ale jest wiele innych metod na odzyskanie dobrej sylwetki.... Nie tylko operacyjneL
endermologia
karboksyterapia
modelowanie sylwetki
ultradźwięki ( hifu) Link do: HIFU UTIMS A3 Kraków - Beauty Tower
ewentualnie laser

Najlepiej wybrac się do dobrego ośrodka medycyny estetycznej i niech doradzą co będzie odpowiednie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Niestety ale bywa. Szczególnie jeśli sporo sie utyje. Sama nie krytykuję kobiet, ktore chcą poddać sie tkaim zabiegom bo mam świadomość jak ta wiszaca skóra czy inne niedoskonałości są w stanie pogorszyć nasze samopoczucie. Jeśli jest się zdecydowanym i ma się odpowiednie fundusze to warto jest się wybrać Tylko polecam dokladnie poczytać sobie o poszczególnych lekarzach Tak aby zdecydować się na kogoś z DUŻYM doświadczeniem. Link do: Plastyka brzucha - dr Raczkowska – Chirurg plastyczny w Krakowie
 
Ostatnia edycja:
Do góry