reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

operacja przepukliny pachwinowej u dziecka

reklama
My już po operacji. Wszystko jest ok, ale było ciężko. Najgorsza jest narkoza, i potem wybudzanie się z niej. Mój synek przez dwa dni po operacji dochodził do siebie.
Już teraz jest lepiej.
 
Czesc, czy sa jesCze jakies osoby co ich dzieci sa juz po zabiegu na przepuklinę pachwinowa? Moja corcia ma 4 latka i pare dni temu jej pierwszy raZ wyszła. Teraz czekamy na wizytę u chirurga. Napiszcie mi jak było przed i po operacji? Czy do operacji trzeba było uważać z dzieckiem ( obchodzić sie jak z jajkiem). Dajcie znać. Bo nie wiem co robic. Ogolnie po kąpieli jej sie chowa, a jak zaczyna chodzic to wychodzi:(
 
Do góry