reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka na dzieckiem - o kolkach, pieluchach, pielęgnacji

reklama
Dzieki! Zakupiłam właśnie tą ziajki co Milionka piszesz :) wiekszy problem miałam ze szczoteczką, więc jest taka ciut wieksza, ale wydaje mi sie nadal maleńka, ma 1,5-3, ale innej nie dostałam. Ale do buźki się mieści i jest radocha! :D
 
Asia tak, z fluorem i wapniem, napisane ,że w ilości odpowiedniej dla dzieci poniżej sześciu lat. A kupiona nie w aptece,ale myślę ,że vademecum to dość dobra firma...
 
Ten fluor jest w ilości odpowiedniej do zjedzenia a nie do 6 lat :)) producenci tak piszą bo fluor zjedzony jest szkodliwy ale jak tylko dziecko nauczy się płukac zęby trzeba koniecznie przejść na dorosłe dawki fluoru chociaż ja przy naszych szkrabach unikałabym past z jakąkolwiek ilością fluoru bo on jest podobno bardziej szkodliwy i rakotworczy niż ołów.
 
Tak właśnie zrobię, jak mały nauczy się wypluwać to przejdę na jakąś ,,porządniejszą '' pastę, na razie to sam fakt się liczy, niech nabiera dobrych nawyków za malucha
 
Do góry