reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka na dzieckiem - o kolkach, pieluchach, pielęgnacji

reklama
a u nas co 2,5h bylo karmienie.. jak kupka to najpierw przebieranie, calosc ok.15min. z odbijaniem, jak kupa to 2minutki na zmiane pieluchy
moja nie ryczala :) wydawala cichutkie nawolywania :) grzeczna byla :)
 
kruszki ja tez bym tak chciala , ale watpie zebym tak miala podobno duzy wplyw ma jakie samopoczucie sie mialo w ciazy, a u mnie czeste humory i nerwy(jak sobie przypomne biedny moj M jak on to wytrwal;) ). Dopiero niedawno sie wyciszylam i hormony przestaly az tak buzowac:-)
 
i tak przeciez co sekunde do takiego malucha zaglądasz.... a w nocy, pewnie jakbys nie uslyszala to zapłakałby glosniej, maluchy umieja prosic sie o swoje:-p zreszta ten placz jest taki prawie niemy, a kolezanka spi z nim w lozku wiec nie narzeka, jak cos mu trzeba to sie budzi od razu;-)
 
reklama
Mała Di a sprawdzali mu słuch, że taki cichy? moja to się darła na cały szpital, że na nią pielęgniarki "wrzeszczalska" mówiły, smoczek tetrą przytkany, żeby mogła ciumkać :rofl2: a po zapaleniu płuc..
 
Do góry