reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

Elka,a pisałaś,że po uszkach też się drapie???Bo czasami się dzieci ciągają po uszach,jak im ząbki idą,albo jak mają zapalenie ucha.Jeśli Mała jest przy tym jakaś płaczliwa ostatnio,to może przejdź się do lekarza :tak::tak::tak:
raczej ząbki idą bo ślini się i wszystko wkłada do buzi, paczliwa nie jest ciągle ma banana na twarzy jak tylko ktś do niej cos mówi
 
reklama
Karcia Bianka też takie coś miała, lekarka mówiła, że to zniknie i że często maluchy mają takie coś. Często po szczepionkach podobno to występuje, Bianka miała to jak miała ze dwa miesiące nie minął tydzień i się wchłonęło.
to samo dziś właśnie usłyszałam na wizycie że jest to reakcja po szczepieniu uff ulżyło mi trochę:tak:

co do szczepienia to jak zwykle nie obyło się bez płaczu ale było go znacznie mniej niz za 1 razem bo była sympatyczniejsza pielęgniarka która miała właściwe podejście gadała z małym przytulała go mały się śmiał itp. i za 1 wkłuciem zapłakał troszkę ale zaraz M go zagadał i zaczął się fajnie żalić no a juz za 2i 3 troszke popłakał bo jedno za drugim wkłucie ale zaraz go na przewijak wzięłam zabawki dałam i zapomniał o wszystkim nawet pielęgniarka powiedziała że jakby chłopak w ogóle na szczepieniu nie był hehe także mam kolejne szczepienie z głowy uff teraz po 30 marca mam tylko nadzieję że mały źle nie zareaguje po nich i będzie ładnie spał itp. zobaczymy narazie tnie komama a ja lece inne wątki obczaję;-)
 
to samo dziś właśnie usłyszałam na wizycie że jest to reakcja po szczepieniu uff ulżyło mi trochę:tak:

co do szczepienia to jak zwykle nie obyło się bez płaczu ale było go znacznie mniej niz za 1 razem bo była sympatyczniejsza pielęgniarka która miała właściwe podejście gadała z małym przytulała go mały się śmiał itp. i za 1 wkłuciem zapłakał troszkę ale zaraz M go zagadał i zaczął się fajnie żalić no a juz za 2i 3 troszke popłakał bo jedno za drugim wkłucie ale zaraz go na przewijak wzięłam zabawki dałam i zapomniał o wszystkim nawet pielęgniarka powiedziała że jakby chłopak w ogóle na szczepieniu nie był hehe także mam kolejne szczepienie z głowy uff teraz po 30 marca mam tylko nadzieję że mały źle nie zareaguje po nich i będzie ładnie spał itp. zobaczymy narazie tnie komama a ja lece inne wątki obczaję;-)

no to sexy :-)
 
reklama
humm...w kazdym razie nie jestem jedyna, ktora nie sciaga:-p

elka - siebie nie szczypie, ale mnie czesto, najczesciej w szyje jak go trzymam na rekach :confused2:
ja ściągam i dbam o to, bo potem może zarośąć czy jakos tak to bedą musieli ciąć:eek::eek::eek:więc wolę to robić żeby potem maks nie musial cierpiec:eek:
 
Do góry