reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-)

reklama
Ja osobiście ich nie używałam nigdy, choć miałam spróbować, ale poczytałam opinie, że własnie są bardzo mało chłonne i sztywne więc odpuściłam. Jak widać, chyba na dobre mi to wyszło;-)
 
Ja też używałam tych pomarańczowych i nie było tak źle. Może nie są rewelacyjne, ale dawały radę ;)
Mam ochotę spróbowac tych nowych happy, ale jakoś nie mogę się przełamać...
 
Wyszedł nam kolejny ząb i idzie jeszcze parę. Ciężko mi określić, który to dokładnie, bo to jeden z trzonowców i Nina nie daje mi policzyć.. :-D Całkiem spokojnie było, bez płaczu, noce w miarę przespane, na luzie ;-)
 
kakakarolinka wiesz ja używam tych pomarańczowych w ciągu dnia a na noc zakładam pieluchomajtki pampersa i jest ok.. fakt pomarańczowe są takie sobie ale w ciągu dnia bez problemu na nich jadę;p
 
problem polega na tym że w ciągu dnia nie jestem w stanie unieruchomić młodego i założyć normalną pieluszkę dlatego chodzimy w pieluchomajtkach (zresztą rozpoczęliśmy naukę nocnikowania i takie są o niebo wygodniejsze)
a na noc tradycyjne pieluszki, ale problem rozwiązany odsprzedałam Wioli78
 
reklama
Powiedzcie mi czy, ktores z waszych dzieciaczkow wazy podobnie jak Zuzia? We wtorek bylysmy na szczepieniu, za miesia kolejne a waga 8,600. Szczerze, liczylam, ze bedzie wazyc troche wiecej no ale co zrobic.

Tak poza tym, oczka jej ropieja, myslicie, ze moge jej przemywac rumiankiem? Sa jakies inne leki, ktore moge profilaktycznie stosowac, bo nie ma az tak mocno zaropialych, troche jej lzawia i najwiecej ropki ma wieczorami, niestety nie nadaje sie na wizyte u angielskiego lekarza bo nie jest umierajaca wiec nie ma sensu do nich chodzic :/
 
Do góry