reklama

Opieka nad chłopcami - noworodkami

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2015' rozpoczęty przez dreamgirl, 20 Czerwiec 2015.

1. dreamgirl

dreamgirl Fanka BB :)

Dziewczynki, zakładam nowy temat, bo...
    Dziewczynką łatwiej się zaopiekować i zadbać o higienę intymną, bo same jesteśmy dziewczynkami.
    Ale jak to jest z chłopakami? Trzeba im coś obsuwać? Ten napletek? Co z tym robić? W ogóle coś? Pomóżcie, bo nie mam pojęcia...

2. wirginia.94

wirginia.94 Fanka BB :)

Dream przeczytałam to i jeszcze bardziej mnie przerazilas o_O mnie właśnie trochę przeraża to że będę musiała synka macać po tych miejscach tak mi trochę dziwnie

3. reklama
  4. dolga

dolga Fanka BB :)

haha dziewczyny, a ja sie bałam dziewczynka zaopiekowac, chlopcem duzo łatwiej, bo u dziewczynki to trzeba przecierac w odpowiednia strone, a to jakies infekcje

co do sciagania tego napletka to sa podzielone opinie, a ja jakos sie za bardzo nie interesowalam sie i nie sciagalam, bo i siostra jedna tego nie robila, a jak kolejna miala synka to sie wypytala sasiadki co na dziecicym pracuje i sie okazalo, ze trzeba, bo czesto przez te nieściaganie trafiaja do nich z jakimis infekcjami, ale powiem wam ze ja jakos bym sie chyba bała :D

5. dreamgirl

E tam, to mnie nie obrzydza czy coś - nie ten kierunek w ogóle. Po prostu jestem ciekawa co mamusie chłopców mogą w tym temacie powiedzieć :)

6. kamila1983

kamila1983 Fanka BB :)

Ja tam nic nie obciagalam ; ) z tego co pamietam to przez rok czy dwa nie wolno. Raju jak dawno to bylo :)i tak nanaprawdę to higiena chlopca jest duzo prostrza :) u dziewczynki jest tyle zakamarkow do umycia i łatwo o infekcje a szczególnie po kupkach.
    Chłopcy sa prości w obsłudze :)

7. dreamgirl

Hm, a czemu moja siostra swojemu synkowi tam coś czyści pod napletkiem? I że to bolesne jest dla niego? Może ona po prostu źle coś robi??? Masakra jakaś aaaaaaa!!!!

8. kamila1982

kamila1982 Fanka BB :)

Ja tez czytalam na ten temat i nie wolno nic ruszac bo mozna maluszkowi krzywde zrobic i jego to BOLI. Moj Dawid to potwierdzil ;-)

9. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

hahahahaha padłam jak perzeczytałam odpowiedz kamili 1983 hahaah "...ja nic nie obciągałam..." hahahahahahahahahah

A w temacie mnie też to przeraża aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

10. reklama
  11. dreamgirl

No i dlatego uznałam, że temat jest wart zbadania, bo po co robić krzywdę... Nieintencjonalnie oczywiście ;)

12. Julisia

Julisia Fanka BB :)

dobry temat tylko nadal nie wiem co robić?

dziewcynki są proste w obsłudze ale o obsłudze chłopaków nie mam pojęcia

Poleć forum