reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad chłopcami - noworodkami

dreamgirl

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Listopad 2011
Postów
1 636
Miasto
Gdańsk
Dziewczynki, zakładam nowy temat, bo...
Dziewczynką łatwiej się zaopiekować i zadbać o higienę intymną, bo same jesteśmy dziewczynkami.
Ale jak to jest z chłopakami? Trzeba im coś obsuwać? Ten napletek? Co z tym robić? W ogóle coś? Pomóżcie, bo nie mam pojęcia...
 
reklama
Dream przeczytałam to i jeszcze bardziej mnie przerazilas o_O mnie właśnie trochę przeraża to że będę musiała synka macać po tych miejscach tak mi trochę dziwnie
 
haha dziewczyny, a ja sie bałam dziewczynka zaopiekowac, chlopcem duzo łatwiej, bo u dziewczynki to trzeba przecierac w odpowiednia strone, a to jakies infekcje

co do sciagania tego napletka to sa podzielone opinie, a ja jakos sie za bardzo nie interesowalam sie i nie sciagalam, bo i siostra jedna tego nie robila, a jak kolejna miala synka to sie wypytala sasiadki co na dziecicym pracuje i sie okazalo, ze trzeba, bo czesto przez te nieściaganie trafiaja do nich z jakimis infekcjami, ale powiem wam ze ja jakos bym sie chyba bała :D
 
E tam, to mnie nie obrzydza czy coś - nie ten kierunek w ogóle. Po prostu jestem ciekawa co mamusie chłopców mogą w tym temacie powiedzieć :)
 
Ja tam nic nie obciagalam ; ) z tego co pamietam to przez rok czy dwa nie wolno. Raju jak dawno to bylo :)i tak nanaprawdę to higiena chlopca jest duzo prostrza :) u dziewczynki jest tyle zakamarkow do umycia i łatwo o infekcje a szczególnie po kupkach.
Chłopcy sa prości w obsłudze :)
 
Ja tam nic nie obciagalam ; ) z tego co pamietam to przez rok czy dwa nie wolno. Raju jak dawno to bylo :)i tak nanaprawdę to higiena chlopca jest duzo prostrza :) u dziewczynki jest tyle zakamarkow do umycia i łatwo o infekcje a szczególnie po kupkach.
Chłopcy sa prości w obsłudze :)
Hm, a czemu moja siostra swojemu synkowi tam coś czyści pod napletkiem? I że to bolesne jest dla niego? Może ona po prostu źle coś robi??? Masakra jakaś aaaaaaa!!!!
 
reklama
dobry temat tylko nadal nie wiem co robić?

dziewcynki są proste w obsłudze ale o obsłudze chłopaków nie mam pojęcia
 
Do góry