reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OPIEKA NAD DZIDZIA

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja też trzymam kciuki, mam nadzieję, że Olo sobie poradzi, NA PEWNO sobie poradzi, dzielny z niego facet! Buziaki od Natalki :-)
 
Irlandio na pewno wszytko będzie dobrze, a co z tymi żebrami? Sadzaliście Olka dużo? Nie znam się na problemie napletka trzymam kciuki żeby obyło się bez interwencji chirurgicznej i oby wszystko było ok.

Rena trzymam kciuki za Kubusia!
 
No właśnie niezbyt wiele. Adam to zauważył a sam więcej sadzał Olka. Olo na kolanach z pozycji półleżącej się podnosi do siedzenia, w wózku też mu się czasem uda, ale nie siedzi prosto jak np. Klaudia Dori tylko przechyla sie do przodu i naciska brzyszkiem na zebra. Dlatego zaczęły odstawać. Doktorowa powiedziała, że to nic strasznego, ale więcej na brzuszek i hamować go z siedzeniem na kolanach a wszystko wróci do normy.
 
dziewczyny - ja mam takie pytanie - co nakladacie maluszkom na stopy jak wychodzicie na dwor ? jakies buciki czy grube lub warstwowe skarpetki ? ja dzis ogladalam taki troszke wyzsze i cieplejsze butki ale mala nie moze wlozyc do nich nogi bo ciagle prostuje stopy ... w rezultacie nakladam jej kilka par skarpetek :) jak to u was wyglada ?
 
Idziu-ja też zawsze mam z tym problem. Mam takie butki, no wiec klesonki, skarpetki i butki. Ale dzisiaj kupiłam takie grubsze skarpeciuchy i w te butki już się nie zmieszci Mateuszkowa pyta. Musze kupić ciepłe butki widziłam na allegro NOWE CIEPŁE BUCIKI DLA BOBASA 6-12 mies. PROMOCJA (132719086) - Aukcje internetowe Allegro.

Myślicie, ze się nadadzą? Myślałam o wzorze 11 albo 12, tylko cholerka jaki kolor? A moze 2 pary z różnych fasonów?
 
Lidijka, widzialam takie butki w Realu. Niestety rozmiar 6-12 m-cy na nas nie dal sie zalozyc. Przymierzalam adidaski nr.7. Byly bardzo sztywne i stopki nie dalo sie z nie wsadzic - chyba ze wcisnac na sile :( A szkoda, bo swietnie wygladaja. Zastanawialam sie wlasnie nad zakupem na allegro rozmiaru 12-18, ale boje sie, ze z nimi bedzie to samo :( Moze ktos ma??
 
reklama
Idzia ja wkladam adidaski albo takie paputki Bobas futerkowe na rzepik latwo sieje wklada i nie spadaja. http://www.allegro.pl/item132650101_buciki_niemowlece_bobas_6_12mies_dobra_cena_gwar.html
Priscilla tez probowalam przymierzyc Frankowi podobne kozaczki wejsc weszly ale natychmiast mu pospadaly z nozek....ale te co ja mierzylam to byly z bardzo szeroka cholewka i lateksowa podeszwa rozm 15-16 w h&m :-( za to adidaski bobas sa super.Mieciutkie i latwo sie je wklada.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry