reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieciaczkami, czyli co każda mama wiedzieć powinna;)

u mnie bepantn też, ale najlepszy na porządne odparzenie jest pimafucort (jeszcze zobacze jak to się pisze), niestety chyba na receptę - ja mam jeszcze z poantybiotykowej grzybicy sromu Natki....
W każdym razie rewelacja - na noc posmaruję Natkową oparzoną dupke a rano nie ma śladu.
 
reklama
Myć pod woda, nie chusteczki, sudokrem, maść pośladkowa. Taka na recepte lub w szpitalu dostepna.
U nas bephanten na nic prócz buzie jak wysuszona czy na dwór nie pomagal.
 
sudokrem, tormentiol i zinco spray
no i dupcia pod kran po każdej kupie
i to weź się poważnie bo jak się rana zrobi jak Olivierowi to będę płakała razem z Twoją małą
 
Dzięki kobitki.
Ja w sumie już dawno nieużywam chusteczek-tylko woda i mydełko. W domku mam reszte alantanu i alpiki. Jak narazie tym ja wysmarowałam. Rankiem po Tormentiol skocze. Najgorsze że odrazu ma ogień i co siku to płacz.
 
No to mam jeszcze jedno pytanko
Co dajecie na biegunkę??? Ostatni raz miałam z nią do czynienia z 10 lat temu:zawstydzona/y:. I tylko Smecte znam:tak:Może coś innego?
 
Witajcie!Mam pytanie.Co dajecie dzieciom na bolesne zabkowanie?Mojej malej nie pomagaja juz zadne zele i inne cuda.A paracetamolu nie chce jej za czesto dawac.
 
reklama
Jukka dla nas rewelacja jest orajel (żel na ząbkowanie) + viburkol N (czopki na ząbkowanie między innymi)
 
Do góry