reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

reklama
Ja kąpałam w płynie Emolium i teraz raz na tydzień czy dwa tygodnie też go w tym kąpiemy, Nikuś miał krostki od uczulenia i mu bledły :tak:. A o ciekłej parafinie też słyszałam :tak:.
 
Miałam was o coś zapytać.
Na bilansie lekarka poradziła mi, bym na te problemy skórne Witka kupiła mu płyn do kąpieli z emolientami.
Nie wiem na jaką firmę się zdecydować. Możecie mi poradzić co jest dobre i niezbyt drogie?

Monia Robert tez ma wieczne problemy ze skora i ostatnio kuzynka (jest farmaceutka) zamowila mi plyn do kapieli Sofeo. Dziala jak Oilatum a jest sporo tanszy, bo za 500ml placilam 28zl. To jest cala seria kosmetykow. Probowalam kremy do buzi, tego plynu i kremy na odpazenia i wszystko jest ok.
Jedyny minus, ze sa narazie ciezko dostepne i u nas musze zamiawiac dzien wczesniej, zeby sprowadzili do apteki. :baffled:

SOFEO EMULSJA DO KĄPIELI 500 ML
 
Na Roberta zwykla parafina nie dzialala zupelnie.
Najlepsze efekty byly po Oilatum, no i teraz po tym Sofeo sa porownywalne.
Oilatum ladniej pachnie, bo ten Sofeo jest praktycznie bezzapachowy. Nie wiem jak z wydajnoscia, bo i tu i tu sie leje zakretke, ale ta z Oilatum jest chyba mniejsza, wiec moze wystarcza na dluzej. Dlugo nie kupowalam teraz Oilatum i nie pamietam jak wyglada ta nakretka, no ale za ta sama cene masz albo 250ml Oilatum, albo 500ml Sofeo, a chyba dwa razy wieksza nie jest. :no:
 
Monia my używamy Emolium krem specjalny i płyn do kąpieli. Krem jeszcze może być ale płyn jest do d...... Wczoraj kupowałam w aptece krem to kosztował coś ok 24zł za 75 ml. Wystarcza na jakieś 2 miesiące. U Filipka najpierw robi się szorstka skórka z takimi drobnym krosteczkami, później w tym miejscu pojawia się zaczerwienienie i liszaje. No i Fifiego to zdecydowanie swędzie.
 
Dziękuję wam bardzo za porady. Kupiłam Płyn Sofeo i krem, o którym pisała mi Angi :tak:
Zobaczymy jakie będą tego efekty.
 
Też używamy tego płynu Sofeo i wydaje mi się, że on pozostawia fajniejszą skórę niż Oilatum. Do buzi stosujemy Oilatum i chyba jest ok ;-)
 
reklama
Tika mi tez sie wydaje, ze po Sofeo skora jest bardziej "natluszczona" niz po Oilatum. Dla mnie jedynym minusem jest zapach. Tak uwielbiam zapach Oilatum... :sorry2:
 
Do góry