reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp

No właśnie chyba nie Moniu, chociaż sama nie wiem. To nawet nie jest różowe, to jest w kolorze skóry i w zasadzie tylko na pleckach. Nie wiem, co o tym myśleć i nawet się nie martwię, bo jej nie dokucza. muszę się tylko uważniej przyjrzeć menu Emilki.
 
reklama
I co, przeszło Emilce?

Witkowi jeszcze nie zeszła wysypka po zeszłotygodniowych truskawkach :no: Daję mu codziennie trzy razy wapno i nic. Nie chcę od razu podawać mu Zyrtecu, ale chyba w końcu będę musiała mu coś zapodać, bo bez tego chyba mu nie zniknie :baffled:
 
No tak w sumie to kolek już nie mają;-) wydawało nam się;-),że miałyśmy wtedy problemy:-D dopiero teraz zaczynają się problemy;-) im starsze tym gorsze;-)
Witaj Sencilla:-)
 
reklama
Do góry