reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

reklama
No właśnie - wycie cały czas i do tego wieczorem? No i Adas dopiero w pon skończy 3 tygodnie... My jeszcze chwilę do wizyty u pediatry. Na razie nie będę szła, chyba, że to się nasili. Od dwóch dni ja mam jakieś gazy wieczorem... Może coś nam szkodzi... ?
Kurczę, drugie dziecko i całkiem inne niż pierwsze, ech...
 
Gosia dziękuję w takim razie będę szukać sposobów typowo na kolke. A powiedzcie mi czy ten espumisan faktycznie pomaga? I ile podawać malej jak ma dopiero 3tyg?
 
Espumiasm jest od miesiaca. Ja w sumie nie probowalam bo chce skonsulrowac z pediatra bo slyszalam 2 opcje na podawanie- akbo doraznie , albo cyklicznie i nie wiem jak. Mi to stekanie zupelbie nie pasuje na kolki..
 
Nie kolka to nie jest wycie całymi dniami i nocami. Dziecko płacze jak go boli a nie boli non stop. i nie da rady uspokoic na rekach. Poczytajcie sobie w necie albo lekarza zapytajcie ja tam znawca nie jestem W espumisan doraźnie nie pomagał wie daje przed karmieniem jest nie groźny nie uzależnia i się wydala z oranizmu a nie wchłania; )
 
moja Laura też nie płacze cały czas, a lekarka powiedziała, źe ma kolki, bo ssie cyca przez chwilę a później pręży się i płacze. Kazała dawać espumisan zgodnie z ulotką... I też ma tak rano (o różnych porach, raz o 7, raz o 9), że niby śpi, ale przez cały czas (nawet godzine i dwie) stęka, wygina się, taj jak by coś jej dokuczało...
 
Moja Wikunia tez się wygina i prezy przez sen, męczą ją Bączki tez. Ale ostatnio wydziwia mi przy jedzeniu bokiem odcina się do tyłu nie wiem czy to normalne? i do tego mało je
 
U nas kolka byla od 4 doby. Codziennie o mw tej samej poze w nocy. Nikt mi nie mowil ze to od 3 czy 6 tyg. Od razy leki na kolke dostał. A z tym stekaniem przy kupie tez tak mamy ale ja to jako kolka nie okreslam.
U nas wodniste kupy sie pojawily. Ja mialam jelitowke wczoraj pewno malego zarazilam. Czekam na rozwoj sytuacji obysmy w szpitalu nie skonczyli ;(.
 
Dziewczyny a jak u was wyglada rana na ramieniu po szczepieniu?? Mamy rope nie wiem czy wystatczy octeniseptem przemywac??
 
reklama
Do góry