reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

reklama
Jakos 9.12, ale wiem ze to wlasnie moze brzydko wygladac.. tylko nie do konca wiedzialam jak pielegnowac. Ale ponkc tylko rope wyciera sie wacikiem.
 
Quchasia mi przy szczepieniu na gruźlicę powiedzieli że może ropiec i to norma. Nie wolno moczyc tyle. Samo przejdzie. :)
 
Szkrabek nie wolno moczyc jak sie saczy? Czy ogolnie jak ropa pod skorka jest to tez? Bo nie wiem czy mam w ogole jej nie kapac na razie..
 
reklama
Co szpital to co innego mówią. Ja też kąpałam z ropka pod skórą, bo pytałam pediatrę i tak kazała. Tylko w razie wysięku unikać zamaczania.
 
Do góry