reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

Budę w wozku zostawiam, tylko to przykrycie wózka ściągam bo straszny zaduch, gorąco i to na pewno nie za dobrze. Najgorzej w aucie, w foteliku masakra cała spocona.
 
reklama
Witam, czy ktoś tu jeszcze bywa z grudniowych Mamusiek ???
Jestem tu nowa, szukam jakiegoś forum gdzie znajdę kontakt z Mamusiami z podobnym stażem.
Jeśli mam szukać gdzieś indziej proszę o pomoc :)
Pozdrawiam serdecznie :)
Gosiek
 
Ja podobnie jak Quchasia :) widzę powiadomienia to wchodzę :)

Witaj jabuho :) jesteśmy tu dość licznie nawet ;)
Opowiedz coś o sobie, kiedy urodzilas? Chłopiec czy dziewczynka? Rozszerzasz już dietę? Karmisz piersią czy mm? :) pytania pomocnicze ;)

Napisane na GT-I9100 w aplikacji Forum BabyBoom
 
NaNa8 pol roczku no niezle;)) kiedy to zlecialo:D

U nas rozszerzamy diete, ale dalej na cycu. Zabki 2 na dole mamy, ledwo co wyklute a juz mnie gryzie;/ dzis pierwsze wyjscie na basen mielismy. I probujemy sie chustowac;)
 
reklama
Ja podobnie jak Quchasia :) widzę powiadomienia to wchodzę :)

Witaj jabuho :) jesteśmy tu dość licznie nawet ;)
Opowiedz coś o sobie, kiedy urodzilas? Chłopiec czy dziewczynka? Rozszerzasz już dietę? Karmisz piersią czy mm? :) pytania pomocnicze ;)

Napisane na GT-I9100 w aplikacji Forum BabyBoom
Pare slow o nas..
Jestem Gosia, lat 33 (ale w sumie taki duzy Dzieć jestem [emoji1][emoji39])
Corcia Oliwia urodzona 18 grudnia 2015 (cc) - 4040, wiec klocuś (chociaz to taka kruszynka sie wydawala) [emoji1]
Skonczyla teraz 5 mcy, a wazy juz ok ponad 8kg (czy wasze Dziaciaczki tez tak szybko rosna???)
Mala calutki czas od samego poczatku tylko i wylacznie na Cycusiu (zadnych mm, zadnych laktatorow i sciagania mleka.. zawsze tylko bezposrednio z cycusia i wszyscy sie dziwia, ze tak rossssnie..)
Diety jeszcze nie rozszerzam.. niby Pani doktor juz mowila, zeby zaczac cos wprowadzac pomalu..ale..
ja stwierdzilam ze skoro poki co moje mleko wystarcza Malej to planuje ja tak dociagnac (jesli sie uda) do konca 6 mca. (A tak sie balam tego karmienia bedac w ciazy.. a tu juz cyk i 5 mcy zlecialo) [emoji1][emoji1]
Jedyne z czyam mam problem to wprowadzenie glutenu.. bo podobno juz trzeba..
tylko nie do konca wiem jak :(
Kupilam kaszke manna z nestle i cos planuje jutro pokombinowac.. ale zobaczymy jak wyjdzie..
Wszedzie piszą, ze najlepiej wymieszac ja z wlasnym mlekiem.. ale jak to zrobic skoro ja nigdy nie odciagalam mleka i mala spozywa wszystko bezposrednio z cycusia..
Chociaz widze, ze bardzo ja wszystko co ja sama jem interesuje.. wszystko chciala by tez juz próbować i boje sie, ze przy nowych smakach moze chciec zrezygniwac z piersi... dlatego chce ja jeszcze odrobine przetrzymac.

Pomozecie z tym glutenem?? Co i jak ??
Jakies pomysly ??

Ale sie rozpisalam.... [emoji2][emoji2]

Jeszcze raz wszystkich serdecznie witam [emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry