reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

u nas obiadek ok, 12-13, za 3 godz deser- owoc sam lub z kaszką. pół łyżeczki kaszy manny dziennie. Przed nami żółtko.
 
reklama
Ja mam problem z rozłożeniem tego godzinowo...
O 6mleczko
O 9 mleczko
O 12 Obiadek (dziś 190ml:-o .)
A później jak?? Skoro po 20 jest mleko juz do spania.

Jak to u was godzinowo wygląda?
 
A na deserek co? Wytrzyma na tym deserku 3h?
I jaka kaszka i mniej więcej ile jej?
I jeszcze cie pomęcze :p jak to zastępujesz jak musicie wyjść, dajesz w tym czasie mleko?
Z góry dzieki
 
deserek to kaszka (aktualnie jaglana z kukurydza i ryżem) z owocami. Wytrzymuje 3 godz, ale ona po stałych posiłkach dostaje piers, bo nie zjada dużo, ok 50g tylko. Jak wychodze to biorę jedzonko ze sobą;)
 
reklama
Tzn mozesz taka dla doroslych ale wtedy musisz ugotowac i zblendowac. Ja mam taka instant z hippa;)

Wczoraj kupilam tez sinlaca z nestle bo smakowal bardzo malej jak kolezanka dala sprobowac;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry