reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

reklama
Jak sprawić, aby jadł rzadziej a więcej? Mam to budzić jak widzę, że przysypia(co do tej pory i tak robiłam) i kilka razy w ciągu karmienia brać do odbicia. Sprowadza się to też do tego, żeby nie zasypial przy karmieniu. To oczywiście nie jest tak, że on za każdym razem ma polgodzinne przerwy;) Ale niestety się zdarza... I bez wizyty lekarza sama na to wpadłam, że fajnie by było jakby miał dłuższe przerwy;) Chociaż zaczęłam się już godzić z tym, że to taki typ i będzie co chwilę jadł i przytulal się...Lekarka powiedziała, że tak - karmienie na żądanie, Ale nie można się dac zwariować, drugie dziecko, czy inne rzeczy też kiedyś trzeba ogarnąć.
A wizyta pediatry - też się bardzo zdziwiłam jak dziś lekarka zadzwoniła i powiedziała, że chciałaby nas odwiedzić;)Sensowniejsza ta lekarka niż położna, która u
nas była.
 
No ja też nie będę jadła nabiału ani słodyczy (bo powiem szczerze że słodyczy dużo jadlam i się przytylo ponad kg:-p) zobaczymy czy zajde jej te krostki z buziaczka bo ma takie jak Maja miala i to było od białka ale Agatka i na szyji ma wiec nie wiem już mówicie że potowki nie mogę być na buzi wiec nie wiem co to jest.
Kulka no to masz luksus z tą wizytą pediatry w domu:) pediatra z powołania raczej ;) super:)
Do mnie jeszcze ma przyjść polozna środowiskowa ale nie wiem kiedy...
 
Dziewczyny czy czerwone krostki z białym środkiem to potowki czy raczej nie? Przypominają pryszcze i są tylko na twarzy. Na glowie tez się troszkę pojawilo ale te są tylko czerwone bez tego białego. Ja juz sie w tym pogubiłam. A nie chce lecieć do lekarki od razu z byle czym:-\
 
Dziewczyny czy czerwone krostki z białym środkiem to potowki czy raczej nie? Przypominają pryszcze i są tylko na twarzy. Na glowie tez się troszkę pojawilo ale te są tylko czerwone bez tego białego. Ja juz sie w tym pogubiłam. A nie chce lecieć do lekarki od razu z byle czym:-\
Z tego co wiem to takie chrostki schodza same;) Ala miala sporo i znikaja a nie robie nic specjalnego.
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Dzisiaj wpadla do nas polozna. Obejrzała małą i powiedziała ze to są prosaki. Powiedziałam jej tez ze Inga w nocy miała chyba biegunkę bo zrobila dwie takie wodniste kupki i rano to samo. Powiedziała ze jak tylko 4 byly to jeszcze nic nie musi znaczyć ale ze widzi ze jest bardzo marudna to żebyśmy jeszcze dzisiaj podeszli do lekarki to zbada mala na wszelki wypadek. No i poszlismy i okazalo sie ze ma rotawirusa :-( dostaliśmy skierowanie do szpitala i jak tylko dostanie gorączki lub zacznie wymiotować to mamy z nią jechac :-( tak mi szkoda tego maleństwa :-( dzisiaj pól nocy nie spala rano jeszcze kilka a tu teraz to paskudztwo :-( dostala 4 leki (w tym 1 na plesniawki i 1 na kolki) a no i zaważyła ja od razu i ma teraz 4170 wiec już ładnie przybrała. I kazała nadal karmić i w żadnym wypadku nie odstawiać jej teraz od piersi bo ja też niedawno miałam biegunkę wiec musiała to złapać ode mnie czyli teraz dostaje tez przeciwciała na to w moim mleku czy jakos tak
 
Do góry