reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maleństwami

reklama
Sara bez problemu przez slomke pije, sama zalapala jak jej pierwszy raz podalam sok przez slomke :-)
Niekapki mamy, ale Sara nie lubi z nich pic.
Najczescie pije ze szklanki albo z butelki takiej z otworem w srodku dla latwiejszego trzymania. Wieczorem mleko z butelki Nuk.
W sumie nigdy nie zauwazylam, zeby cos mi zasmierdlo :-p
Butelki wkladam normalnie do zmywarki (rzadko myje recznie), a jak mam trudnosci z domyciem osadu (np. w tej butelce z otworem) to supers sposob jest jeden:
mocze ja w srodku, wsypuje duzo soli i trzase butelke, zeby sol oblepila miejsca z osadem; zostawiam na godzinke dwie i zalewam wrzatkiem; normalnie ja myje i po osadzie sladu nie ma :tak::-):tak:
 
Sandra- jestes wielka:-)zasypałam kubki sola i zalałam wrzatkiem, postały godzinke , umyłam i nie ma smrodku:blink::tak::-)
 
Sandra- jestes wielka:-)zasypałam kubki sola i zalałam wrzatkiem, postały godzinke , umyłam i nie ma smrodku:blink::tak::-)
Fajnie, ze sie na cos przydalam :-p;-):-D:-D
Tez nie wiedzialam o takim sposobie, ale kiedys "szwagierka" mi podala ten sposob i od tego czasu go stosuje :tak:
 
Do góry