reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maleństwami

Bedytka, Ollesia, to moze Alka i Piotrus razem zatrudnia sie w jakiejs firmie kosmetycznej i beda testowac kremiki ;-):-D

Ostatnio wzielam Sare do lazienki i poszlam wziac prysznic. Mylam akurat twarz i nie zauwazylam, ze Sara dorwala sie do kremu nivea - jak otworzylam oczy to zobaczylam biala glowe mojego dziecka :-D:-D:-D Cala sie wysmarowala :-D:-D:-D
 
reklama
Ostatnio wzielam Sare do lazienki i poszlam wziac prysznic. Mylam akurat twarz i nie zauwazylam, ze Sara dorwala sie do kremu nivea - jak otworzylam oczy to zobaczylam biala glowe mojego dziecka :-D:-D:-D Cala sie wysmarowala :-D:-D:-D

nie no, sarka po prostu chciała sobie maseczkę położyć:-D:-D

ja kremy też muszę przed juką chować, bo również je uwielbia... jeść:baffled::baffled:
 
ja kremy też muszę przed juką chować, bo również je uwielbia... jeść:baffled::baffled:
Sara to samo :baffled::-p

A jeszcze mi sie przypomnialo - wchodze ostatnio do pokoju, a w miejscu gdzie norlanie przewiajm Sare lezy lalka, Sara stoi w moim miejscu, myje jej pupe chusteczka i wysmarowala jej buzie i pupe kremem (dodam, ze "pupa" lalki jest materialowa :-p) :-D:-D:-D
 
A jeszcze mi sie przypomnialo - wchodze ostatnio do pokoju, a w miejscu gdzie norlanie przewiajm Sare lezy lalka, Sara stoi w moim miejscu, myje jej pupe chusteczka i wysmarowala jej buzie i pupe kremem (dodam, ze "pupa" lalki jest materialowa :-p) :-D:-D:-D

no proszę... jaka z niej mała troskliwa mamusia:-D:-D
 
a już myślałam, że to moje dziecko jakieś inne...:happy2:
Sara aparatka:-), sandra możesz mieć drugie:-p
 
sandra możesz mieć drugie:-p
Jak mi znajdziesz kandydata to czemu nie ;-):-D:-D
No a poza tym to nie chcialabym, zeby moje potencjalne drugie dziecko bylo wleczone za wlosy po podlodze albo rzucane na odleglosc pol pokoju, jak to Sara ma w zwyczaju robi z lalka :-D:-p:-D
 
Sandra- wazne ze pielegnacje niemowlaka Sarka ma opanowana;-)zawsze to jakaś pomoc:-D


a ja z innej beczki bo sama nie wiem na jakim watku sie zapytac
nadal używamy kubków niekapków ale one śmierdza, tzn. czuc cały czas zapach soczków i herbaty owocowej, juz gotowałam , szorowałam i nadal czuć, nie wiem może do gotowania dodac sody oczyszczonej:baffled: wam też cuchną??
 
mada glupie pytanie bo pewnie tak.. ale wyciagalas te gume ze srodka taka co przy ustniku jest? a moze kurde to tworzywo z ktorego niekapek jest zrobiony jest jakies "felerne"? z jakiej firmy Wasze niekapki sa?

powiem Ci my juz dlugasnooooo uzywamy niekapkow ale nie smierdza w ogole :)
 
reklama
mada78 - te niekapki, jeśli są plastykowe, trzeba jak butelki wymieniać co 2-4 miesiące. My używamy bidonu, i co 2 miechy wywalam i kupuję nowy, bo rurki nie da się domyć z osadu.
 
Do góry