reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Myszko my uzyamy 4 juz z dobry miesąc prawie....Boze to tylko moje dziecie ma taka pupe sporawą???? bo w tych 3 wydawała mi sie jakas taka opięta strasznie....

My używamy Papersa i jestem bardzo bardzo zadowolona...malutka nigdy nie miala odparzonej pupki....teraz kupiłam Sleep and Play i się wkurzyłam,bo nie maja tych rozciągliwych gumeczek przy zapięciach,a jak moja mała ma brzuszek to wydaje mi sie,ze jej wygodniej jest.... na razie jeszcze innych nie uzywałam...no miałam raz Huggisy,ale to na samym poczatku i bella ,ale 3 i jeszcze ponad połowa paki lezy w szafie,bo sa za małe...i tez srednio byłam zadowolona.... kurcze boje sie spróbowac innych jak wiem,ze te sa ok....
 
reklama
Kana nie martw sie nie tylko Twoja dzidzia ma duza pupke, my nosimy 4 juz ponad miesiac :)) I tez pampersy. A nie wiem czy to dobry watek, chcialam sie pochwalic, ze moje dziecie ma juz dwa duze zeby i samo siedzi ;)) Mam jeszcze pytnko ile waza i mierza Wasze pociechy? Moj mi sie wydaje o wiele za duzy i troche sie martwie (12 kg i 74cm o ile dobrze pamietam)
 
Kana nie martw sie nie tylko Twoja dzidzia ma duza pupke, my nosimy 4 juz ponad miesiac :)) I tez pampersy. A nie wiem czy to dobry watek, chcialam sie pochwalic, ze moje dziecie ma juz dwa duze zeby i samo siedzi ;)) Mam jeszcze pytnko ile waza i mierza Wasze pociechy? Moj mi sie wydaje o wiele za duzy i troche sie martwie (12 kg i 74cm o ile dobrze pamietam)
Natalko no leciutki nie jest,ale każde dziecie nasze rozwija sie inaczej a tym samym wazy i mierzy.... Moja malutka dokladnie 30 kwietnia na ostatnim szczepieniu wazyła 7900 prawie, i miała 64cm..... ale to bylo prawie 2 meisiac e temu....teraz z 9-10 na bank ma....:-p
 
Kana nie martw sie nie tylko Twoja dzidzia ma duza pupke, my nosimy 4 juz ponad miesiac :)) I tez pampersy. A nie wiem czy to dobry watek, chcialam sie pochwalic, ze moje dziecie ma juz dwa duze zeby i samo siedzi ;)) Mam jeszcze pytnko ile waza i mierza Wasze pociechy? Moj mi sie wydaje o wiele za duzy i troche sie martwie (12 kg i 74cm o ile dobrze pamietam)

:szok::szok::szok::szok:12 kg:szok::szok::szok:
Niezle nasza trzy tyg temu wazyla 7.100 a teraz nie wiem w piatak idziemy sie wazyc:tak:
 
reklama
Do góry