reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
super! dziekuję. A powiedz mądra ciociu jaką dziurę wielką mu wybrać. Do mleczka konkretnie.
alez oczywiscie ze odpowiem hihihihh my pijemy w dziurce nr 3 mleczko a erbatke w dziurce nr 2 ale jaqk ty karmisz cycusiem jeszcze to moze kup dziurke nr2 zeby dziecku za szybko nie lecialo i potem na dytka twojego sie nie denerwowalo:tak::tak::tak::tak::tak:
 
nowłaśnie widzisz ewelw ja mam podobne dylematy. Bo ja sama nie wiem czy chce zeby moje dziecie ssało z butli bo potem ciężko od niej odzwyczaić a przecież to mleko to i do 3 lat moze sobie pić, z drugiej strony jak zabiorę mu pierś to coś sobie chłopak musi pocyckać. Zaraz tak mu wszystko zabierać. Głowię się i sama nie umiem podjąć racjonalnej decyzji.

Moja mam butlę zachwala i brata do 6 rż karmiła butlą. Dziśoboje mamy zgryz tak pokrzywiony, że szkoda słów. Bratanek 3 lata już od bytli odstawiony i pija mleko z kubka tylko czasem babcia mu butlę podtyka (bleee).
I nawet nie wiem czy się cieszyć, ze Kubuń z butli zaskoczył bo i tak nie umiem go inaczej uśpić jak przy cycu. A w nocy nie mam zamiaru wstawać mleka mu robić bo ja wyrodna matka ale o tym to na innym wątku.

Pomóżcie matki co macie starsze dzieci jak to później rozegrać mądrze.
Moja Martyna dożyła czterech lat wogóle nie wiedząc co to butelka. Do półtora roku dostawała pierś a potem piła mleko ze zwykłego kubka lub szklanki:tak:Tylko ona z tych dzieci co wogóle nie znaja smaku mleka modyfikowanego bo jak już ją odstawiłam to piła takie zwykłe z kartonu

u nas na drugi dzień od pojawienia się zaczęły schodzić.
u nas tak samo:tak:
 
alez oczywiscie ze odpowiem hihihihh my pijemy w dziurce nr 3 mleczko a erbatke w dziurce nr 2 ale jaqk ty karmisz cycusiem jeszcze to moze kup dziurke nr2 zeby dziecku za szybko nie lecialo i potem na dytka twojego sie nie denerwowalo:tak::tak::tak::tak::tak:
dziękować, dziękować za tę wiedzę
Moja Martyna dożyła czterech lat wogóle nie wiedząc co to butelka. Do półtora roku dostawała pierś a potem piła mleko ze zwykłego kubka lub szklanki:tak:Tylko ona z tych dzieci co wogóle nie znaja smaku mleka modyfikowanego bo jak już ją odstawiłam to piła takie zwykłe z kartonu
to by mi najbardziej odpowiadało ale niestety muszę do pracy i pierwszy miesiąc bratowa zostanie z kubuniem a ona nie ma cierpliwości i czasu zeby mu zupkę łyżeczką dac a dzziecko coś jednak zjęść musi przez te godzin co mama cycuchy zabierze:-:)-:)-( wyrodnica jedna taka matka.
a ja czytałam gdzies ostatnio że maluszkom mozna podawac mleko z kartonu dopiero ja skończa 3 lata:confused:
a ja w ddtvn tuż przed wakacjami słyszałam, ze już pół rocznemu dziecku można dawać mleko krowie bo nie jest tak zabójcze jak nam się wydaje. Ostatecznie my też na krowim mleku chowane i żyjemy.
i moje małepodjada czasem danonka zeby się przyzwyczaić.
 
a ja w ddtvn tuż przed wakacjami słyszałam, ze już pół rocznemu dziecku można dawać mleko krowie bo nie jest tak zabójcze jak nam się wydaje. Ostatecznie my też na krowim mleku chowane i żyjemy.
i moje małepodjada czasem danonka zeby się przyzwyczaić.
ponoc mleko krowie za wcześnie podane uczula i wywołuje bule brzuszka i biegunki:confused: i dla tego sa te mleka modyfikowane dla 2 latków i takie mleko dziecko powinno pić, co innego z serkami i jogurcikami - tak czytałam:confused:
 
reklama
tygrych,sluchaj...

moje podawanie
6.00- 180 mleko
10.00- 150 kaszki (lyzeczka)
13.00-obiadek
16.30-180 mleko
20.00- 180 kaszki(lyzeczka)

poprostu chyba wczesniej sie nie najadal...
daje mu wiecej w dzien i wytrzymuje w nocy...
a ty dajesz kaszki?
 
Do góry