reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
pewnie juz nie raz o tym pisalyscie ale naprawde nie mam czasu tego nadgonic...to prawie 300 stronic...:szok::szok::szok:
a ze dolaczylam 2 dni temu chce sie was zapytac jaka temperaturke macie w domku , w pokoiku malenstwa oraz jaka do kapieli....????????;-)
 
pewnie juz nie raz o tym pisalyscie ale naprawde nie mam czasu tego nadgonic...to prawie 300 stronic...:szok::szok::szok:
a ze dolaczylam 2 dni temu chce sie was zapytac jaka temperaturke macie w domku , w pokoiku malenstwa oraz jaka do kapieli....????????;-)
Ja mam 22 stopnie i prosiłam męża żeby jeszcze obniżył, ale nie chce bo z niego zmarzluch.
 
pewnie juz nie raz o tym pisalyscie ale naprawde nie mam czasu tego nadgonic...to prawie 300 stronic...:szok::szok::szok:
a ze dolaczylam 2 dni temu chce sie was zapytac jaka temperaturke macie w domku , w pokoiku malenstwa oraz jaka do kapieli....????????;-)

u nas jest 21-22 stopnie i jest ok :tak: a woda 37,5 , max 38 stopni :-)
 
Hej
Właśnie wróciłam ze szczepienia i normalnie nie mogę w to uwierzyć Julka zasnęła na rękach u mojego męża i pielęgniarka ukuła małą w nogę a ta otworzyła oczy zerknęła na mnie i zasnęła z powrotem pielęgniarka oczy postawiła i mówi że jest w szoku :-D:-D:-D


Julka waży 6600 i mierzy 65cm jest w górnych centylach taki duży trzymiesięczniak na cycu wychowany :-):-)


A i pani doktor powiedziała, że Julka będzie miała przerwę między zębami:baffled::baffled:
Już wcześniej to podejrzewałam bo dwie siostry męża takie przerwy mają, ale teraz jak to potwierdziła pediatra to mi jakoś tak:-:)-:)-(
Nie mogę sobie wyobrazić tego pięknego buziola z taką przerwą na złotówkę.:baffled::baffled:

...a ja uważam,ze taka przerwa miedzy zebami jest sliczna, sama takiej niestety nie mam...ale kiedys wkładałam sobie wykałaczke między jedynki tak bardzo mi sie to podobało ;-)...niestety zęby sie zeszły i to dość mocno, wykałaczka ni epomogła :-)

U nas też ząbkowanie pełną parą...moje dwie starsze córki bardzo wcześnie miały ząbki, najstarsza w wieku 3 miesiecy! Młodsza 3,5 a tosiek sie slini niemiłosiernie i raz na jakiś czas potwornie ją bolą dziąsła...budzi sie wtedy z potwornym wrzaskiem i jest nie do uspokojenia...
 
Pyciolek ja mam 19-20, a na czas kąpieli ok 23
caly czas mysle o tej temperaturze w domu....ja tez 19-20 i moj Alex czuje sie swietnie...raz jedyny tylko mial katarek ale to zarazil sie od swojego tatusia....jesli temp wzrosnie do 20,5 to najczesciej jest tak ze ma wilgotny karczek,wiec automatycznie przebieransko:tak:
Dla mojego D najlepiej by bylo gdyby temp nie osiagala nawet 19 st....cos czuje ze nasz maly nie lubi ciepelka -tak jak tatus....:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Jaaa jak mnie tu dawno nie bylo ale caly czas myslalam o was od urodzin Korneli w naszym domu choroby sie zadomowile juz 3 miesiace albo moj syn albo cora i ja tez chorowalam nie wim co to sie dzieje ale mam juz tego dosc na nic nie mam czasu jestem zmeczona :angry: i wsciekla ze nie moge sie odgonic od tych choróbc .
A co wy mi tu piszecie o jakims zapkowaniu ja si nie zgadzam zeby moja Kornelia teraz zombkowala bo zwarioje :-D.
 
Do góry