reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Jakie smoczki macie do kaszek i kleików? Bo ja kupiłam z aventu ten trójrzepływowy i małemu za mocno leci, wiec nie chce pic i płącze. A jedyneczka i dwójeczka nie moze uciągnąć.


A dobrze obracasz mu tego smoka ? to trzeba dobrze ustawić wtedy leci mniej :tak:, kreseczka musi być pionowo ;-) a na smoku masz oznaczenia I, II, III, i ustawiasz np. na I :-)
 
reklama
Kurcze nie wiem, czy się nie pomyliłam :zawstydzona/y:, albo pionowo, albo poziomo :zawstydzona/y::confused:, ale patrz na te oznaczenia (cyferki) a jak ściśniesz palcami pod różnym kontem to zobaczysz jak dziurka się zwiększa czy mało, czy więcej :tak:
 
Mamuski ,czy Wasze maluchy też czasem robią taka zieloną kupke...i nasza ma takie jakby włokienka małe ciemno zielone...kurcze moze to od tego banana takie dziwne co???? sie przestarszyłam....to wyglada jak robaczki tylko sie nie rusza.....
moja czasem tez takie robi, pytałam pediatry mówiła ze to oki, moze byc od banana, od jakichś nowosci
 
No juz sie budzi spowrotem raz w nocy teraz okolo 3-4 na butelke jeszcze....kaszkę dostaje przed snem okolo 20.... na razie dajemy maks 150ml...:) no przynajmniej nie budzi sie juz po 3-4 razy w nocy...:)

Kana a jaka robisz kaszke taką gestą???...bo my raczej rzadsza:tak::tak::tak:

Mamuski ,czy Wasze maluchy też czasem robią taka zieloną kupke...i nasza ma takie jakby włokienka małe ciemno zielone...kurcze moze to od tego banana takie dziwne co???? sie przestarszyłam....to wyglada jak robaczki tylko sie nie rusza.....

Nasz pediatra uprzedzala ze po nowościach moga byc zielone:-p:-p:-p

Jakie smoczki macie do kaszek i kleików? Bo ja kupiłam z aventu ten trójrzepływowy i małemu za mocno leci, wiec nie chce pic i płącze. A jedyneczka i dwójeczka nie moze uciągnąć.

Agacia my uzywamy serii Tommee Tippee i Julcia jest zadowolona...ale u nas zawsze jest problem jak nie leci(czytajcie nowy smoczek trojprzeplywowy)a jak za szybko to mala daje radę:-D:-D:-D

Mamuśki powtarzam sie ale jak dzisiaj ubieralyscie dzieciaczki na spacer....:tak::tak:u nas byla tak goraco i chyba ubralam za cieplo Jule bo w ogole nie chciala lezec w wozku...wcale jej sie nie dziwie ja ledwo ciagnelam nogi...taka duchota byla:tak::tak:
 
Kana a jaka robisz kaszke taką gestą???...bo my raczej rzadsza:tak::tak::tak:



Nasz pediatra uprzedzala ze po nowościach moga byc zielone:-p:-p:-p



Agacia my uzywamy serii Tommee Tippee i Julcia jest zadowolona...ale u nas zawsze jest problem jak nie leci(czytajcie nowy smoczek trojprzeplywowy)a jak za szybko to mala daje radę:-D:-D:-D

Mamuśki powtarzam sie ale jak dzisiaj ubieralyscie dzieciaczki na spacer....:tak::tak:u nas byla tak goraco i chyba ubralam za cieplo Jule bo w ogole nie chciala lezec w wozku...wcale jej sie nie dziwie ja ledwo ciagnelam nogi...taka duchota byla:tak::tak:
ja ubieram body, rajstopy, dzinsy i na body jakis lekki sweterek, ale u nas dzis nie jest bardzo goraco
 
Mati często robi mi zielone kupki a czasami nawet takie mocno zielone ze aż czarne. Ale robi je bez zadnego problemu, wiec to pewnie po jedzionku. Bo po marchewce jest pomaranczowa, po jagodach zielono-czarna, a po róznych nowościach zielona. I robi kupki nawet 4 razy dziennie i kurde martwi mnie to.
No właśnie ta nasza też jest taka ciemno zielona prawie czarna i tez malutka zrobiła ja bardzo spokojnie....moja mama tez mówiła,ze to moze byc po tym naszym bananku :) Agacia uspokoiłas mnie dziekuje;*

A co do tego smoczka to ja mam taki specjalny do kaszek z Lovi Campol Babies....taki nacinany w krzyzyk.... do butelek aventa nie pasuje niestety,ale mialam nieuzywana buteleczke z nuka i pasuje idealnie....

Dlabobaska.pl: Canpol Lovi: Smoczek dynamiczny KASZKA

a buteleczkę mamy taka i tam pasuje ten smoczek:)
NUK Butelka NUK FIRST CHOICE z tworzywa 150 ml ze smoczkiem lateksowym - Karmienie - Opinie.e-commerce.pl - NUK Butelka NUK FIRST CHOICE z tworzywa 150 ml ze smoczkiem lateksowym
 
reklama
Bartka ubrałam w krótkie spodenki i krótki rękawek. Staram się go nie przegrzewać.

Chyba ja tez tak powinnam zrobic, bo u nas dzisiaj w cieniu bylo 28stopni....:szok::szok:

A ja ubralam Julcie w bodziaka z krotkim, cienkie spodenki skarpetki, buciki i cieniutka bluze, na glowke kapturek bo czapki dalej nie tolerujemy:no::no::no::no:
 
Do góry