reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Powiedz czy te tesco sa porownywalne do jakis pieluszek? Ja uzywalam zawsze huggisow a teraz mamy pampersy a slyszalam wlasnie duzo opinii ze tesco tez fajne. No i jak wygladaja?:zawstydzona/y: Maja jakies wzorki? ;-)
Widziałam, ze Lilac juz Ci odpowiedziała i nawet zdjecie wkleiła:-)
jak dla mnie to one są takie jak hugiisy premium, tylko koniecznie te fioletowe, bo kiedyś przez pomyłkę kupiłam granatowe i lipa straszna, bo cerata:wściekła/y:

Dziewczyny a powiedzcie mi ile wasze dzieci przybrały od porodu

mój 2400 g - 6900g więc 4500 g
Moja przy porodzie 2630 g, teraz 6900, wiec 4270 g,
i mimo że mało wazy, to na zagłodzoną nie wygląda, po prostu jest filigranowa i Twój Mati tez szczuplutki, w sumie to po kim ma by gruby, jak Wy tacy szczupli?
dziewczyny już powiedziały wszystko na ten temat, nie masz sie co przejmowac waga, a pediatra rzeczywiscie jakas dziwna:no:

Dziewczęta a dajecie już maluszkom codziennie cos glutenowego i mięsko??
Mięsko praktycznie codziennie, chyba ze je akurat coś z rybą, to już wtedy mięsko nie, a gluten raz na jakiś czas (2,3 razy w tygodniu)

Gluten i mięsko codziennie, nawet zastanawiam się czy to dobrze tak codziennie wcinać mięsko:)
Dajecie już jogurty?
Ja dałam Misiowy Jogurcik i wysypało go, potem dałam Danone biszkoptowy tez była wysypka, a przedwczoraj dałam mu troszkę ryżu na mleku z OSM z Czarnkowa i jest ok.
Moja je te misiowe jogurty i nic jej nie było, a innych jeszcze nie dawałam, myślę zeby spróbowac danonków.:confused:
 
reklama
Agatkas my jemy juz miesko prawie codziennie, na zmiane z rybką i zółtkiem z dynią :tak:. Gluten juz mały jadl i nic nie było. Danonków pediadtra nie kazała dawac jeszcze :dry:.
 
Ogolnie jogurtow nie powinno sie tak szybko wprowadzac. Rzeczywiscie danonki maja sporo chemii i dziecko wedlug opini lekarzy powinno poczekac do roku z nimi. Ja Cyprianowi dosc pozno dawalam i teraz tez nie daj jeszcze bo po co?
 
Ogolnie jogurtow nie powinno sie tak szybko wprowadzac. Rzeczywiscie danonki maja sporo chemii i dziecko wedlug opini lekarzy powinno poczekac do roku z nimi. Ja Cyprianowi dosc pozno dawalam i teraz tez nie daj jeszcze bo po co?
No włąsnie teraz przeczytałam, że dopiero po roku najlepiej wprowadzać jogurty.
 
reklama
Nabial powinno sie wprowadzac okolo roku. Dzieci dopiero poznaja smaki, narazie powinny jesc na deser owoce a jesli juz wprowadzac jogurty to powinno sie najpierw jogurt naturalny. Duzo mam robi tak ze wprowadza naturalny a nastepnie same dodaja owoce bo te jogurt "owocowe" to kicha jest.
 
Do góry