reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
a moje kochane na ra zje zaledwie 100 kaszki lub budyniu.:szok: Do 180 nie wiem kiedy dobije.:szok: Ale nie grozi mu niedożywienie jak stwierdziła pani dr.:-D
 
My wazymy 8600 przy wzroscie 72 cm.
A w zwiazku z przebojami z jedzeniem skonczylo sie tak, ze moje dziecko je tylko raz butelke i to na spiaco.

6,00- 140 ml mleko z kleikiem (butelka)
9,30- 140 ml kaszka na mleku
13,00-zupka ze sloika 190 g
17.00-120 ml kaszka na mleku
19,00-pol sloiczka owocow
21,00-mleko z kleikiem (lyzeczka) 170 ml
Wogole nie pije samego mleka tylko zawsze z czyms. Nie wiem czy nie za duzo tego kleiku i kaszki, ale inaczej nie bedzie jedzenia. Zmieniam tylko smaki kaszek i tak mu podaje bo przynajmniej jakos to zje. Oczywiscie musza latac jakies samolociki, co chwile musi byc inna zabawka zeby go czyms zajac.
 
reklama
A moja Julka waży około 10 kg i jest na samym cycku, Ja już jestem wyssana, zmęczona i niewyspana. Waga mi nic nie spada więc karmienie piersią jako środek na odchudzanie wkładam między bajki. Julka nie chce nic innego jeść, nawet jak jej daje to co lubi to zje 2 - 3 łyżeczki i koniec kaszki to samo, nawet jak wiem ze jest głodna to nie je tylko cycka wypija. Już nie wiem co robić bo ona ma prawie 9 miesięcy.
 
Do góry