reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
a my nadal boimy sie gola dupka siadac na nocnik, w ubraniu siadamy na nocnik, i nawet sama przynosi nocnik, mowi SI, a bez ubrania ryk na cala chate, mysle zeby zmienic nocnik, bo moze jje nocnik nie pasuje albo moze gryzie ja w pupke
 
Bartka jak się pilnuje i wysadza co ok 20min to potrafi bez pieluchy cały dzień chodzić, ale sam nie zawoła. Z tym że nauczył się że jak wchodzi do łazienki to stawia sobie nocniczek i robi siusiu. Jakby wołał to byłoby super, ale muszę jeszcze poczekać. Jeśli się zagapię, zrobi tam gdzie akurat jest :sorry:
Kupka w nocniczku natomiast to rzadkość,zrobił 2 razy i to chyba przez przypadek.
 
U nas było super, a teraz po wakacjach, na które zapomniałam zabrać nocnika maja się go znów boi i nie woła. Przez tydzień próbowałam ją znów uczyć i nic z tego nie wychodzi, jakby całe wcześniejsze nauki w ogóle nie istniały :-(.
 
dzięki dziewczyny. W sumie u wszystkich podobnie więc narazie daruję mu spanie bez pieluchy, niech jeszcze sobie spi spokojnie:)

a my nadal boimy sie gola dupka siadac na nocnik, w ubraniu siadamy na nocnik, i nawet sama przynosi nocnik, mowi SI, a bez ubrania ryk na cala chate, mysle zeby zmienic nocnik, bo moze jje nocnik nie pasuje albo moze gryzie ja w pupke
mamusia, a może nocniczek jest zimny i dlatego nie chce na nim siadać. Jak ci zależy to może wysadzaj ją nad toaletą trzymając na rękach - no - tak jak na dworze się z dziećmi robi;) Albo po prostu poczekaj na jej czas.
 
dzięki dziewczyny. W sumie u wszystkich podobnie więc narazie daruję mu spanie bez pieluchy, niech jeszcze sobie spi spokojnie:)


mamusia, a może nocniczek jest zimny i dlatego nie chce na nim siadać. Jak ci zależy to może wysadzaj ją nad toaletą trzymając na rękach - no - tak jak na dworze się z dziećmi robi;) Albo po prostu poczekaj na jej czas.
wiesz ja juz wszystko robilam i nie tylko ja, a i moja mama, jak bylismy na ua i zdecydowalysmy z mama ze jej trze nocnik zmienic
 
Cześć dziewczyny.
Ja mam takie pytanie z innej beczki.
Ma któraś z Was materac gryczany???Albo może wie coś o nim???
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Ja mam takie pytanie z innej beczki.
Ma któraś z Was materac gryczany???Albo może wie coś o nim???

Aniu, mój Olek ma materac kokosowo-gryczany. Ale nie pamiętam, która strona jest twardsza i przeznaczona dla noworodków, a która bardziej miękka-dla starszych dzieci :)
 
Do góry