reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Fabian waży 12 kg i buciki rozmiar 24.Nie dajemy mu żadnych witamin,a lekarka powiedziała żeby nic nie dawać.
 
Gabi waży ok 11,5 kg , rozmiar bucika to tak 20-21 ale ostatnio kupiłam 22 bo stwierdziłam że jesienią będzie jej wygodniej jak założę grubą skarpetkę, nie daje jej w tej chwili żadnych witamin ale pytała ostatnio lekarkę i mówiła coś o preparacie na wzmocnienie na bazie aronii, podobno bardzo dobry dla niejadków bo pobudza apetyt.
Więc pewnie od jesieni będziemy go stosować.
 
Darina może się mylę,ale wydaje mis ie,że ten lek na bazie aronii dla niejadków to taki z witaminą C...kurczę nie pamiętam nazwy.W każdym razie Fabian miał to jak był przeziębiony.Na ulotce jest napisane,że to od 3 roku życia i podaje sie to tylko przez 2 tygodnie.
 
Darina może się mylę,ale wydaje mis ie,że ten lek na bazie aronii dla niejadków to taki z witaminą C...kurczę nie pamiętam nazwy.W każdym razie Fabian miał to jak był przeziębiony.Na ulotce jest napisane,że to od 3 roku życia i podaje sie to tylko przez 2 tygodnie.
Właśnie dzisiaj pytałam w aptece nazywa się Bioaron i faktycznie jest od 3 lat więc kupiłam coś innego
 
Naz Łobuziak waży ok 12kg i myslałam ze to mało, ale widze że chyba ok.
Buciki kupujemy rozm.23
Podaje jej tran od kilku dni plus co trzy tygodnie przez tydzien rutinacee i tak przez zime mam dawac. Ciesze się ze tu zajrzałam bo martwiłam sie ze Hania mało je,a własciwie teściowa mi to wbiła do głowy. Nie jest jednak tak źle. Rano Hanka zjada parówke czasem tylko pół albo jajecznice lub takiego tosta z szynka i serem. Potem miske kaszki na gesto owocowej. Na obiad zupe ale gniote jej widelcem tak raczej na gęsto-tez miske. No i dalej zalezy czasem jeszcze ziemniaczki z sosem i miesko na drugie, ale to nie zawsze. Na deser owoc lub deser owocowy plus danonka lub monte. Przed spaniem butelke kaszki manny....
a wogóle wasze dzieci jeszcze piją z butli? Moze powinnam jej podawac z miseczki?
 
reklama
Dziewczyny mam pyutanko odnośnie tranu.....chciałabym zacząc Mari podawac,ale nie mam pojecia jaki.... może któraś z Was już daje i może mi cos polecic konkretnego?????

Anoli Mari pije mleko z butli przed snem.....ale ma największy smoczek.....a tak to wszystko z kubka niekapka i takiej buteleczki na zazadzie bidona:)
 
Do góry