reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

reklama
Dziewczyny zaczynam popadac w czarną rozpacz, czy to możliwe że Jula jest az takim alergikiem ?
Wczoraj właczyłam do jej ubogiej, nieuczulającej diety (na którą skałdają się jabłko, kleik ryżowy, kleik kukurydziany) - dynię. I niestety zmian przybyło. Nie byłam tego na 100% pewna wiec dynie podałam i dzisaj, i niestety potwierdziła się wczorajsza obserwacja. Nie wiem co teraz? Ile odczekać z kolejną próbą i co tym raze dac? Żółtko z jaj przepiórczych? Mięsko ale jakie (indyk Julę uczula)???
Mamy doświadczone w alergii - pomóżcie :-(
 
oj patweka biedna ty kobito
moze po prostu probuj wszystkiego po trochu musi bycprzeciez choc kilkarzeczy na ktore nie jest uczulona. na kurczaka jest tez uczulona??
 
Nie wiem co teraz? Ile odczekać z kolejną próbą i co tym raze dac? Żółtko z jaj przepiórczych? Mięsko ale jakie (indyk Julę uczula)???
Mamy doświadczone w alergii - pomóżcie :-(
Powinnaś doczekac co najmniej 2 tygodnie. Tak mi lekarz radzil jak zobserowałam ze maly ma allergie na śliwki.
Z mięska to może spróbuj królika? On jest mniej alergizujący.
 
Powinnaś doczekac co najmniej 2 tygodnie. Tak mi lekarz radzil jak zobserowałam ze maly ma allergie na śliwki.
Z mięska to może spróbuj królika? On jest mniej alergizujący.

U nas starszak dostał wysypki po żółtku, cały był w drobnych krostach i musieliśmy odczekać dwa tygodnie. I próbowaliśmy wtedy jeszcze raz.
 
Dziewczyny zaczynam popadac w czarną rozpacz, czy to możliwe że Jula jest az takim alergikiem ?
Wczoraj właczyłam do jej ubogiej, nieuczulającej diety (na którą skałdają się jabłko, kleik ryżowy, kleik kukurydziany) - dynię. I niestety zmian przybyło. Nie byłam tego na 100% pewna wiec dynie podałam i dzisaj, i niestety potwierdziła się wczorajsza obserwacja. Nie wiem co teraz? Ile odczekać z kolejną próbą i co tym raze dac? Żółtko z jaj przepiórczych? Mięsko ale jakie (indyk Julę uczula)???
Mamy doświadczone w alergii - pomóżcie :-(

Patewka-trzymaj ją na tym co nie uczula dotąd aż ustąpią wszystkie objawy alergii....my ponad 3 tygodnie tylko na mleku i kaszkach jechaliśmy.W przeciwnym razie może wysypywać ją dosłownie po wszystkim.Mój lekarz coś o reakcjach krzyżowych brzęczał:eek::sorry::eek:.Później powolutku i ostrożnie wprowadzaj wszystko o nowa.....niestety takie jest życie alergików czasami robisz krok do przodu a później dwa do tyłu:no::no::no:.Jak jest wysypana to w żadnym wypadku nie podawaj nic nowego,musisz poczekać...niestety.I cierpliwości życzę bo tego ci trzeba najwięcej:tak::tak::tak:
 
Adusia, a co masz na myśli mówiąc "wysypana" - faktycznie kropeczki wysypkowe (skupione lub rozsiane)? zaczerwienioną skórkę? skórkę suchą, plackami, ale nie zaczerwienioną? czy wszystko na raz?
 
reklama
Adusia, a co masz na myśli mówiąc "wysypana" - faktycznie kropeczki wysypkowe (skupione lub rozsiane)? zaczerwienioną skórkę? skórkę suchą, plackami, ale nie zaczerwienioną? czy wszystko na raz?
A jaki stan skóry jest u was normą????U mnie na polikach drobne krostki i udach i jak tylko się pogarsza to stan jaki uważam za wyjściowy to właśnie ten.Za "wysypaną" uważam każde pogorszenie się stanu skóry po kontakcie z alergenem(ale naukowo:eek::eek::eek:mi wyszło).U Tiny reakcją na alergen jest wysypka z czerwonymi plamami,a u innych dzieci to mogą być suche place...lub inny mix objawowy:sorry::sorry:
 
Do góry