reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane

reklama
Ja też nie mam żadnego podgrzewacza ani sterylizatora i nie planuje tego w naszych wydatkach ;-) Butle mamy (ściągałam do nich jak na egzaminy jechałam) i tylko je na początku wygotowałam a teraz tylko myję tak jak wszystkie inne naczynia i młodzieniec nie narzeka :-)
Co do dopajania to znowu nasza doktorka powiedziała (karmię tylko piersią) żeby w te największe upały czasem podać wodę dziecku. I faktycznie jak jest tak gorąco to mleka nie chce, a wody wypije całkiem sporo i od razu lepszy humor ma :-)
 
Może za szybko pił,powietrza sie na łapał albo po prostu za dużo.Jak typowo ulewa,a nie wymiotuje to się nie przejmuj.
 
kurde ja mam problem maly mi zabkuje placze strasznie slini sie i pcha wszystko do buzi a z tym placzem to jest przerazliwy krzyk ja go nosze non stop na raczkach i nawet to nie pomaga dzis sie poplakalam razem z nim podalam mu vibrucol czopek i troszke paracetamlou i usnal szlochajac mi na rekach nie wiem jak mam mu jeszcze pomoc macie jakies sposoby??
 
Oj Sylwia,współczuję.Pamiętam ząbkowanie starszaka.Wyszło mu 5 zębów w 2 tyg.:wściekła/y: Niestety te żele to sobie można...wsadzić.Na paracetamolu też dziecko nie może ciągle jechać.Trzeba przetrwać,taki "urok"niemowlęctwa.Jejku,ja się aż boję,brrrr.Te jedynki to pikuś,a jak potem wychodzą kly czy trzonowce...
 
reklama
Gabi, a jaką masz teorię na wprowadzanie nowych pokarmów. Jak już cyc przestanie być monopolistą? Co najpierw i kiedy? Ja zamierzam na pocz. paźdz. wrócić do roboty i dziecko po porannym cycu będzie musiało jeść coś do mego powrotu z pracy, czyli do ok. 16. Dodam, nie chcę dawać mleka modyfikowanego. Jutro idę do pediatry podpytać, ale wiesz jak z tymi lekarzami....;)
 
Do góry