reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Opieka nad naszymi maluszkami

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Na tym wątku powymieniajmy się doświadczeniami na temat opieki nad naszymi dzieciaczkami.

reklama

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Moja mała ma kilka razy dziennie czkawkę. Przechodzi jej dopiero przy cycku. Irtasia, czy Twoja mała też ma tak często?

agusia9915

Matka wariatka
Rozwiązania
0
Moj mały miał tez bardzo czesto czkawke a co do zółtaczki to rozumiem ze chodzi o fizjologiczna ?
znika po około 10 dniach całkowicie ale jesli zacznie dziecko byc bardziej zółte to walic do lekarza i robic poziom bilirubiny
a i najpierw schodzi od dołu kolorek na dzidzi wiec główa i oczka na koncu beda białe

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Dziewczyny, kiedy powinna przyjśc do mnie i do małej położna z rejonu? Czekałam cały zeszły tydzień i nie przyszła. Już nie pamiętam po ilu dniach przychodziła do starszych dzieci.

susumali

mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
KASIAD moja mama polozna mowi ze zwykle dzien, gora 2 po powrocie ze szpitala polozna powinna juz sie pojawic (nawet nieraz tego samego dnia, na przyklad ktos wraca o pierwszej ze szpitala a juz o drugiej polozna puka do drzwi..)!!!! bo normalnie to szpital zglasza ze urodzilas poradni kobiet do ktorej nalezysz...chyba ze w innym miescie urodzilas to moze trwac dluzej....wiec moze zapomnieli'?...lepiej sie dowiedz KASIAD i zglos sie do poradni!!!

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Dzięki Susumali, wobec tego zadzwonię w poniedziałek i zapytam. Poza tym na wypisie mi napisali "kontrola w por K za 3 tygodnie". Nie wiem, czy to pomyłka, inne dziewczyny miały 6 tygodni. Ale może to prze to, że nie byłam nacięta? Zapytam też o to w poniedziałek.

madzix

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Kasiad, w szkole rodzenia pani mowiła nam , ze teraz trzeba zgłosic sie samemu do przychodni lub szpitala po polozna- bo "systemowo" nad tym nie panuja i te wizyty gdzies umykaja;). Bardzo czesto połozna nie przychodzi wcale-bo skoro nie ma rejonizacji to mozna sobie wybrac opieke dowolnej przychodni lub prywatnej kliniki lub tez roznych pracowniczych pakietów opieki medycznej opłacanej przez firmy.Dopoki samemu sie nie wskaze konkretnej placówki to nikt sie nie poczuwa....

karolina77

mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Rozwiązania
0
u mnie w miescie tez nalezy samemu zgloscic sie do wybranej przez siebie poloznej.

martula25

Mama Tośki-mamy lutowe'07
Miasto
Sosnowiec
Rozwiązania
0
U mnie, ponieważ chodziłam do gin do przychodni, przyszła połozna już w czasie ciąży na wywiad środowiskowy. Ale zostawiła mi swój numer telefonu i kazała zadzwonic jak juz urodze, wtedy przyjdzie. tak więc może Ty Kasiad też powinnaś zadzwonic do przychodni...

reklama

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Zadzwonię w poniedziałek.

Dziś moja Oliwka super spała w nocy. Poszła spac o 24tej a rano mnie obudziła o 6.30. Przewinęłam ją, dałam jej cycka, po czym znowu zasnęła i spała do 10.15. Jakby tak spała co noc, to byłoby cudownie. W ogóle teraz już mniej wisi na cycku, bardziej się chyba najada i na dłużej jej starcza. Tak jak mało ruszała się w brzuszku, tak teraz też jest bardzo spokojnym dzieckiem, co mnie cieszy :-D Wcale nie czuję się przemęczona, jak to bywało przy starszych dzieciach w okresie noworodkowym.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
pola997 pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami Dzieci urodzone w kwietniu 2013 248
S Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami Dzieci urodzone w kwietniu 2011 585
emiliam82 Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami Dzieci urodzone w styczniu 2009 1871
K Opieka nad ciężarną Potrzebuję porady 7
Madziołek. Opieka nad dzieckiem Mamy z Niemiec 6
ala_marek [Lublin] Opieka nad dzieckiem/żłobek/klub dziecięcy Niemowlaki 0
D opieka dziadka nad 1 roczną wnuczką Potrzebuję porady 8
I SZKOLENIA - Opiekun w żłobku, opieka nad dziećmi Poznań 0
dzag82 Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji Dzieci urodzone w grudniu 2015 463
CzekamyNaIgorka Opieka męża nad żoną w ciąży. POMOCY Ciąża, poród, połóg 3
CzekamyNaIgorka Opieka męża nad żoną w ciąży. POMOCY Potrzebuję porady 1
dreamgirl Opieka nad chłopcami - noworodkami Dzieci urodzone w październiku 2015 24
Tirli zwolnienie/opieka nad dzieckiem Porady prawnika 4
P ankieta - ryzyko nadciśnienia w ciąży i opieka nad ciężarnymi z nadciśnieniem Dzieci urodzone w czerwcu 2014 0
ollka22 rozwód i opieka nad dzieckiem Porady prawnika 2
kasia-matiy opieka nad dzieckiem w razie choroby lub wyjazdu matki Porady prawnika 0
W opieka nad zdrowym dzieckiem w trakcie pobytu matki w szpitalu Porady prawnika 3
C Opieka nad dzieckiem po rozpadzie konkubinatu. Porady prawnika 1
C Konkubinat a opieka nad dzieckiem. Porady prawnika 0
K opieka nad zdrowym dzieckiem a pobyt jednego z rodziców w szpitalu Porady prawnika 1
tosia1 Opieka nad Dzieckiem u siebie w domu Porady prawnika 1
K opieka nad dzieckiem - jak są liczone dni Porady prawnika 2
K Bezpłatna opieka nad dzieckiem Ogłoszenia tylko tutaj 0
madelaine&pascal PIASKOWE OBRAZKI i opieka nad dziećmi w jednym :) Ogłoszenia - Wrocław 0
A Opinie o trójmiejskich żłobkach vel opieka nad maleństwem. Trójmiasto 0
M opieka nad bratem Porady prawnika 1
S Opieka nad dziecmi 850 zł-warszawa-białołęka Ogłoszenia - Warszawa 0
G Wakacyjna opieka nad dziećmi w Akademii Malucha Jelonki, Bemowo, Wola Ogłoszenia - Warszawa 0
G Wakacyjna opieka nad dziećmi Akademia Malucha Jelonki, Bemowo, Wola Ogłoszenia - Warszawa 0
Mama_Filipa Ciąża a opieka nad starszym dzieckiem Rodzeństwo 29
D Opieka prawna nad dzieckiem Porady prawnika 6
aga_karmel Opieka ojca nad chorym dzieckiem Porady prawnika 2
M , opieka nad dzieckiem a wyjaz do pracy za granice Porady prawnika 5
Becioo zasiłek opiekuńczy,opieka nad żoną po porodzie Porady prawnika 1
Dobrawa Zasiłek-Opieka nad dzieckiem w okresie korzystania z urlopu wychowawczego Porady prawnika 1
Arcobaleno Opieka nad dzieckiem 60 dni Porady prawnika 4
Antila Opieka nad dzieckiem z weekendem, czy bez? Porady prawnika 2
asia.lisz Opieka nad chorą żoną Niemowlaki 14
vici Lekarze,niainie itp.czyli opieka nad maluchem Mamy z Austrii 21
J Opieka nad dziećmi w ferie Bydgoszcz 0
Mamusia88 Opieka nad bobasem - o kolkach, pieluchach, ubiorach, cycuchach i innych :-) dzieci urodzone w październiku 2009 2100
S Opieka nad maluszkami i wszystko co z nią związane Dzieci urodzone w kwietniu 2009 2082
pytia Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane Dzieci urodzone w grudniu 2008 11448
P Opieka nad dziecmi Przedszkolaki 0
..aenye Zdrowie naszych dzieci/opieka nad maluszkami Dzieci urodzone w maju 2008 712
kate_less Opieka nad dzieciaczkami, czyli co każda mama wiedzieć powinna;) Dzieci urodzone w grudniu 2006 300
S Niebezpieczne dla dziecka Angelcare, Monitory Oddechu, niebezpieczna opieka nad niemo Zdrowie 17
Skakanka Opieka nad dzieckiem czyli o kolce, laktacji, karmieniu, śnie itp Dzieci urodzone w styczniu 2007 3480
K@si@ Opieka nad maleństwami Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 815
Anek@ OPIEKA NAD DZIDZIA Dzieci urodzone w kwietniu 2006 867