reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad noworodkiem

DZiewczyny a jakiego kremu uzywacie jak wychodzicie na spacerki?????

Naszej Mai też zjaśniały włosy i teraz sa jakby rudawe, ciekawe po kim bo my z mężem mamy blond ;)

 
reklama
My, z polecenia pediatry, używamy Elobazy albo Lipobazy. Dobrze natłuszcza i nie ma żadnych zapachowych dodatków, więc nie uczula :)

Kamil ma taki wytarty pasek bez włosków z tyłu. Na razie nowe nie rosną ::) Kolor nieokreślony, taki ciemniejszy.
 
Co do witaminek to najlepiej podawać je rano (tak twierdzi lekarka mojej dzidzi) bo ponoć lepiej są przyswajane przez organizm.

Co do kremu na spacerki to używam Penaten krem na wiatr i mrozy. Bardzo fajnie natłuszcza skórę.

 
Co do włosków to oststnio Weronice się z tyłu zrobiły straszne kołtuny, i są tam włosy takie jakby futerkowate, podobno tak wyglądają przed całkowitym przetarciem ;D
My już się wysypki pozbyłyśmy całkowiucie i skóra jest już bardzo gładziutka. Postanowiłam od jutra wrócić do witamin, zobaczymy jak będzie.
 
Kasia "pod spodem" też ma iemny blond. Ciekawe czy będą się tak kręcić w loczki jak "stare"?
A co do kremu używamy NIVEA na każdą pogodę i też jestem zadowolona ;D
 
Słuchajcie mam pytanie czy do mycia włosków urzywacie juz szamponu? Ja jeszcze nie ale się nad tym zastanawiam. Poprostu po kąpieli w płynie bella skóra jest super, ale włoski sa przetłuszczone. I nie wiem czy mam płyn odstawić czy nie?
 
ja nie myję niczym jeszcze włosków małej,po prostu płuczemy ją w wodzie z oilatum i tym obmywamy głowkę,potem tylko oliwka,bo mała ma ciemieniuchę :p kunda jak twoja mała ma "przetłuszczone"włosy to nawet dobrez,uniokniesz właśne tej ciemieniuchy.U mnie to się zaczęło jak niczym nie smarowałam główki małej i teraz muszę znów natłuszczać :p
 
reklama
Ja kąpię Kamilka w wodzie z parafiną, dużo tańsza niż Oliatum a dobra. Od czasu do czasu myję główkę mydełkiem bambino, a natłuszczam też parafiną i z ciemieniucha nie mamy problemów.
 
Do góry