reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad noworodkiem

tylko monitor wytwarza promieniowanie.

tak sobie czytam ze trzymacie dzieci na podłogach (w leżaczkach itp) ::) u mnie by to nie przeszło bo wieje mi po podłodze :p
 
reklama
Empolan przyglądałam się Kamilkowi na zdjęciach... Jemu już się wytarły pierwsze włoski? Czy jakieś dzieciaczki są już "nieopierzone"? ;) Bo ja najchętniej wystrzygłaby te dziwne nieregularne kępki na Kasi głowie, wyglądają jak stara reklama fanty ;)
 
Kamilowi włoski wytarły się tylko z tyłu - taka owalna łysa polana mu się zrobiła ;) Reszta jakoś się trzyma. Ale ogólnie taki łysolek z niego jest :) A takie sterczące kępki uważam za urocze 8) ;)
 
mojemu Kubusiowi też się tak śmiesznie wytarły wloski z tyłu ::) a z przodu i po bokach ma "burzę włosów" tylko, że niestety ma dlugie i też chętnie już bym mu je obcięła ;) :)
 
Wiktoria też włoski ma jedne dłuższe,drugie krótsze w sumie śmiesznie to wygląda
ale ja to miałam czuprynę,kiedyś zeskanuję zdjęcie i pokażę, szopa na głowie dosłownie
także włoski chyba ma po tacie,bo więcej ich nie ma niż jest
ale zaraz,chwileczkę,tata też miał dużo włosków
hmmmmm???????? ??? O0 coś tu nie gra ;)
 
A naszą dziewczynkę też wypadałoby już strzyc. Ma 2-3cm ciemne włoski na całej głowie, a ostatnio przybywa nowych, w postaci meszku...
 
A my dziś odnieśliśmy kolejny wielki sukces!
Pobraliśmy mocz na posiew i to po pół godzince,nie ma to jak wprawieni w boju rodzice
i jeszcze zrobiliśmy morfologię i rozmaz
a mama się tak bała...(już wolę mieć sama 100 badań krwi niż kłuć moje dzieciątko,a jeszcze szczepienie w tym tygodniu :()
 
dziewczyny poradźcie cos
moja Maja od ślinienia sie ma wkoło buźki pełno krostek, stosowałam bephanten i sudocrem , ale to nic nie pomaga, bo to wszystko i tak spływa ze slina, a w nocy wyciera w poduszke,
 
Pycha Adaś ma to samo, ja nic na to nie stosuję tylko ciągle wycieram mu buzię. Jego to nie swędzi i w ogóle mu nie przeszkadza, no ale nie wygląda za ciekawie. Myślę, że pozbędziemy się tego dopiero jak skończy się ząbkowanie. :(
 
reklama
oj, a ja myślałam że jakoś sie tego pozbędę, :(
ale spróbuję jeszcze przemywac ja rumiankiem, choć pewnie to nic nie da, bo małej to czasami ciurkiem leci slina
 
Do góry