reklama

Opieka nam psem :)

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez gizel, 25 Marzec 2011.

1. gizel

gizel Zaciekawiona BB

prosze o pomoc !! Potrzebuje kogoś o dobrym sercu żeby zaopiekował sie naszym psem Cocer spanielem 2 rocznym. Mieszkali z nami lokatorzy i mieli sie pieskiem zająć ale wyprowadzaja sie 1 kwietnia a ja wyjeżdzam 24 kwietnia na 2 tygodnie. pies jest przyjacielski musi chodzić na smyczy bo może sie zakochać i zwiać... :) , wychowuje sie z 3 letnim dzieckiem... moze ktoś zna kogoś lub miał podobny problem dziekuje.!! mieszkam koło Edynburgha

Ostatnia edycja: 25 Marzec 2011
  2. sylwiakk303

sylwiakk303 Fanka BB :)

hej ja bym sie mogla zajac ale mieszkam daleko wiec musialabys mi go podrzucic:)

3. reklama
  4. gizel

gizel Zaciekawiona BB

dalekoo to znaczy gdzie? podaj kod pocztowy.... dzięki za odzew:)

5. sylwiakk303

sylwiakk303 Fanka BB :)

wd24 6rn to jest watford no chyba ze plyniecie promem dover to luzik:p

6. gizel

gizel Zaciekawiona BB

ooo dzieki ale ja mieszkam koło Ediego i lecimy samolotem z Edynburgha do łodzi . moze ktoś da znać mam nadziejej dzieki .

7. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

proponuję poszukać hotelu dla psa... i problem z głowy.. poszperaj w necie za "kennel"

8. gizel

gizel Zaciekawiona BB

juz patrzyłam 15 f za dzień to troche dużoooo dlatego szuakm pomocy :)

9. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

No mało to na pewno nie jest, ale utrzymanie psiaka niestety kosztuje i trzeba za każdym razem wziąc to pod uwagę planując wakacje ;-)
    Ja tam wolę zapłacić Ł11, za dobę i mieć święty spokój. Przy czym my mamy już sprawdzony kennel dla swojego psa i w stawkę jest również wliczona już karma. My korzystamy z tego.

Ostatnia edycja: 26 Marzec 2011
  10. reklama
  11. cytryna

cytryna Fanka BB :)

Tu jest troche tanszy:
    http://www.barkingmews.co.uk/contact_us

Poszukaj na emito w ogloszeniach o zwierzakach, widzialam kiedys ogloszenie kogos kto oferuje opieke nad zwierzakami.

No ale zgadzam sie z pandorka, utrzymanie kazdego zwierzaka kosztuje i przed jego zakupem dobrze sie zastanowic czy nas niego stac, a nie liczyc na szczescie...

12. gizel

gizel Zaciekawiona BB

cytryna to nie kwestia szczęscia tylko kwestia lokatorów ciezko przewidzieć po 2 latach mieszkania razem czy ktoś bedzie w tym terminie a Komuni się nie wybiera. dzieki za linka

Poleć forum