reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka

To prawda . Ja też miałem robiona przegrode. Nie mogłam dźwigać ani nic ciężkiego podnosić. Nawet nie mogłam przebywać na mrozie. Temp musiała być stała, domowa. Może to dziwne wytyczne Ale tak naprawdę jest.
Ludzie różnie przechodzą ten zabieg, mój znajomy wyszedł po trzech dniach ze szpitala i normalnie przychodził do pracy, mój mąż był w szpitalu tydzień ale później ogarniał zupełnie normalnie.
 
reklama
Mój mąż po tym czuł się źle. Połamali nos, krwotoki, okropny ból głowy itp.. nie rozumiem dlaczego ktos widzi coś złego w tym, żeby mąż wziął opiekę, przecież żeby można było odpocząć od bólu i dzieci nie trzeba mieć obciętej nogi... operacji nikt nie ma co tydzień. Niech idzie do lekarza rodzinnego, powie jaka jest sytuacja i on wypisze. A jak nie to niech sam weźmie, bo mu się opieka należy, lub L4 na 2 dni i tyle...
 
Mój mąż po tym czuł się źle. Połamali nos, krwotoki, okropny ból głowy itp.. nie rozumiem dlaczego ktos widzi coś złego w tym, żeby mąż wziął opiekę, przecież żeby można było odpocząć od bólu i dzieci nie trzeba mieć obciętej nogi... operacji nikt nie ma co tydzień. Niech idzie do lekarza rodzinnego, powie jaka jest sytuacja i on wypisze. A jak nie to niech sam weźmie, bo mu się opieka należy, lub L4 na 2 dni i tyle...
Też mi się wydaje, że lekarz rodzinny powinien tutaj zadziałać. Nie znam się na tym ale podbijam temat
 
Dziś jest piątek, po drodze jeszcze sobota i niedziela, to sobie poodpoczywasz.
Jak będziesz dalej się źle czuła, to w poniedziałek do lekarza i dopiero zwolnienie.
Ja rozumiem, żebyś była po operacji, gdzie rozcinali Ci brzuch itp. - ale po przegrodzie nosowej?
Ja miałam zabieg przegrody i na początku było naprawdę ciężko funkcjonować. Bóle głowy problemy z oddychaniem itp. Nie dziwię się że dziewczyna chce L4. Zwłaszcza że ma dzieci.
 
Lekarz w szpitalu mowil ze lekarz rodzinny wypisze a tu problem bo nie pracuje
To niech się zarejestruje do innego. Albo zadzwoni na teleporade do przychodni.. z kimś połączą i niech mówi, że ma biegunkę i wystawia L4.. no trzeba sobie jakoś radzić, jeśli nie przejdzie tak jak powinno być.
U mojego lekarza nie ma problemu w takich sytuacjach, ale wiadomo jak różni są ludzie
 
reklama
Do góry