reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opiekunka czy żłobek

Basienia z tego co ja wiem to stawka wynosi 300zł plus rodzicielskie jakieś 30 zł. Mam znajomą w jednym ze żłobków i ona mnie o tym informowała. A cena dotyczy każdego żłobka, a państwowych jest w Bydgoszczy 9.


No z tymi zapisami, to jest różnie. Dzwoniłam na Kasprzaka, to dopiero po urodzeniu zapisują. A np na Brzozowej można już w ciąży. Każdy żłobek ma widocznie swoje zasady.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Basienia z tego co ja wiem to stawka wynosi 300zł plus rodzicielskie jakieś 30 zł. Mam znajomą w jednym ze żłobków i ona mnie o tym informowała. A cena dotyczy każdego żłobka, a państwowych jest w Bydgoszczy 9.

Cena jak rozumiem tylko w przypadku nie brania pod uwagę wyżywienia dziecka. Bo z wyżywieniem min 400 pln. I na stawowej i w Balbinie przynajmniej.
 
dokładnie - żlobek jest integracyjny- więc chodzą tam zarówno zdrowe dzieci jak i z problemami zdrowotnymi- czy z porażeniem- najlepiej jest zadzwonić - www.zlobkibydgoskie.lo.pl/integracyjny_kontakt.html
z drugiej strony z racji ze uintegracyjny to na jedną opiekunkę przypada 5, a nie jak w normalnym 7 dzieci
cena to własnie(chyba) te 270 plus "jedzeniowe" 5,5 zł/dzień- z tym że w tym roku miało to lekko ulec zmianie - ja Viki ze względu na jej chorowanie wypisałam ze żłobka - tak więc dokłdnie nie wiem -ale dużo się nie zmieniło - plus ewentualnie komitet(lub jak w tym żlobku- (materiały do zabaw) , pampersy, środki czystości i ubezpieczenie :)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry