reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opiekunka/Zlobek/Przedszkole..???

U nas rzadko są wyjścia, w kwietniu chyba byli w pobliskiej szkole, dziś ZOO, w czerwcu wycieczka do pasieki, a wcześniej długo nic.
 
reklama
U nas w ogrodzie bawia sie przy przedszkolu,obok jest tez park i dosc czesto tam chodza,oprocz tego maja wypady do biblioteki,byli w ogrodzie botanicznym,zoo,wypad do strazy pozarnej,jakis wypad z okazji swiat wielkanocnych...a teraz beda na koniec roku przedszkolnego wszystkie dzieci ktore koncza przedszkole spaly w nim z piatku na sobote :)
 
U nas są regularne wyjścia do teatru i na zajęcia sportowe. A poza tym czasem idą do parku, dziś byli w szkole, do której Wojtek został przyjęty. A na początku czerwca - wycieczka autokarowa do gospodarstwa agroturystycznego poza Warszawę.
 
Miki zapisany do szkoły! Kamień z serca ;-) Bylismy na dniu otwartym i wrażenie pierwsze bardzo dobre. Mam nadzieję, że tak samo będzie od wrzesnia
 
My tez już się zapisaliśmy do szkoły, Wojtek zachwycony, wybraliśmy szkołę po drodze do pracy, cała jest odnowiona, ma nowoczesny sprzęt, miłe panie, i fajne zaplecze.

A w ramach przystosowania zapisze go na miesiąc do przedszkola w lipcu które jest przy tej szkole.
 
A jak tam dzieciaki szkolne sobie radza? Mloda okay...tylko na swiadectwie polrocznym napisane ze wstydliwa ;-) ladnie czyta i liczy... :) Wczoraj mieli bal przebierancow...
 
reklama
U mnie jest w porządku ale Wojtek to juz chyba myślami jest na wakacjach:-D, na balu przebierańców był przebrany za kierowce rajdowego:szok: ale cos mu chyba bal do gustu nie przypadł bo jakiegoś entuzjazmu nie widziałam.
 
Do góry