reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Opiekunki

kaśka76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2005
Postów
7 417
to strasznie dużo płaciła. moja kuzynka na radości w zeszłym roku płaciła za samą opiekę nad małym od 6,30 do 16,30 700zł, ale to była emerytka, a to już inna bajka.
 
reklama

asioczek

Fan(ka)
Dołączył(a)
4 Sierpień 2005
Postów
3 674
Cena opiekunki mocno zalezy od miejsca zamieszkania - stolica i okolice sa strasznie drogie.

U nas za 8h pracy opiekunki przewaznie dostaja 600 - 800zl jezeli jest to praca tylko dorywcza na godziny to 5zl za godzine.

Kumpeli ktora jest wlasnie na etapie poszukiwania niani w Warszawie, pani (emerytka) zaspiewala 2000zl oraz 26dni platnego urlopu.

 

kaśka76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2005
Postów
7 417
Asioczek: szalona. no patrz - to moja kuzynka ma cud nianię, wspaniałą kobieta i niedroga, urlopu nie chce. w tym roku nie przyjęła też podzięowania w postaci wałczera (nie wiem jak się to pisze) na wczasy. a przecież też stolica.

Kinga: łącznie z przeprowadzką czy bez?????????? ;D
 
reklama

karolkaz

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
2 649
Czytam i oczom nie wierze!! 2000 zł za opiekę.

Ja mam koleżankę , która płaci 500 zł nani (starsza pani), która to anioł nie kobieta. Ja trzeba to i posprzata i łóżko pościeli. Mały tak ją uwielbia . A owa pani zajmuje się nim już od 6 miesiąca życia. Dodam dziecko jest alergiczne :) Dodam że jest to w Łodzi
 
Do góry