reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opiekunki

Azik - te 2500zl to chyba na poltora etatu co najmniej ??? Bo dyplomowany teraz za etat na reke dostaje 1600 z jakimis groszami. ja jako kontraktowy mam 1000 na reke, czyli na nianie w Piasecznie (a obok mieszkam) absolutnie mnie nie stac :)
Czyli faktycznie najlepiej zmienic zawod :) a moze od razu domowe przedszkole zaloze ? :laugh:
 
reklama
Aniam pisze:
Azik - te 2500zl to chyba na poltora etatu co najmniej ??? Bo dyplomowany teraz za etat na reke dostaje 1600 z jakimis groszami. ja jako kontraktowy mam 1000 na reke, czyli na nianie w Piasecznie (a obok mieszkam) absolutnie mnie nie stac :)
Czyli faktycznie najlepiej zmienic zawod :) a moze od razu domowe przedszkole zaloze ? :laugh:

dyplomowany z dodatkiem za trudne warunki i ze 3 godzniki dodatkowo i ze stażowym....
w ośrodkach tak wychodzi

ja jako stażysta mam ponad 1000
sam dodatek za trudne warunki to min 25% podstawy, a w nowej pracy bedę miałą 45% + wiejski ok 10 % + stażowy 10 %
 
my umówiliśmy się z naszą na 750 zł i 2 tygodnie płatnego urlopu na rok - tak to w Poznaniu wygląda :)

oczywiście na czarno, bo Pani jest na emeryturze i nie chce żeby jej zawieszono
 
asioczek pisze:
U mnie mąz zaproponował swoja kandydature na nianię o ile sie do Wawy przeprowadzimy :)

Asioczek, a dlaczego tak? Jeśli mogę spytać?



Koga, no to fajnie, że udało Wam się znależć, mam nadzieję, że będziesz zadowlona i że będzie super dla Maksia!
 
Nasza pani Ela przeszła dziś z Maksem chrzest bojowy ...
bardzo czule się nim zajmuje ....

ale przy wieczornym karmieniu łzy mi się pokulały jak pomyślałam o jutrze :( :( :(

taki mały człowieczek jak Maks tak naprawdę i przede wszystkim potrzebuje jednego - MIŁOŚCI!!!!
 
koga trzymaj się !!!!
dałaś Maksowi życie i dużo MIŁOSCI i napewno bedziesz dawac coraz więcej!!
napewno bedzie trudno przez pierwsze dni, ale dasz rade :)
 
reklama
umówiłam się z opiekunką na czwartek na 16, przyjedzie by poznać Agatkę, porozmawiam z nią i ustalę szczegóły :( płakać mi się chce

kobietka wychowała 4 dzieci znajomych koleżanek, wszystkie mówią o niej bardzo pozytywnie, więc może nie będzie źle...
 
Do góry