reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opiekunki

reklama
Dzisiaj podczas kolejnej rozmowy z potencjalna kandydatka na opiekunke trafilam na osobe w 100% nie nadajaca sie do tej roli.

Na sam widok szczeka mi opadla i uderzyła o podloge. Panna 21 lat blondyna spodniczka mini tak krotka, ze jak usiadla to majtki bylo widac, fajkami smierdziala na kilometr do tego paznokcie sztuczne niespotyknej dlugosci. No ale dziewzyna niby sprawdzona w dodatku corka znajomych znajomych. Wiec chcialam dac je szanse, ale na pytanie czy wie jak zmienic pieluche i czy da sobie rade stwierdzila, ze ona pieluch zmieniac nie bedzie bo sie brzydzi ... Dodatkowo sposob wyslawiania sie hmm w jednym zdaniu czesto 2 wyrazy niecenzuralne.

I zastanawiam sie skad ta laska ma referencje, chyba z ciekawosci zadzwonie do osob ktore maja poswiadczyc jej profesjonalnosc.


 
asioczek - no faktycznie, to zastanawiające, czyim dzieckiem ona mogła się opiekować. Pewnie te referencje to pic na wodę.

W ostatnim numerze "Twojego maluszka" jest artykuł o wybieraniu niani. Polecają w nim też strony internetowe: www.opiekunki.pl oraz www.niania.pl
 
Na jutro mam umówiona nianię którą znalazłam właśnie przez niania.pl zobaczymy może się trafi fajna.

A artykuł o szukaniu niani też przeczytałam, mam o tyle łatwiej że w pracy często przeprowadzam rozmowy kwalifikacyjne i trochę wiem jak podpytywać delikwentkę, żeby tylko wyuczonych formułek nie recytowała.
 
asioczek: ja mam propozycję: daj tej blondynie szansę, a wczesniej naucz Maję siadac na nocnik ::)

Będzie najbardziej "podstępową" marcóweczką :)
 
pytia pisze:
asioczek - no faktycznie, to zastanawiające, czyim dzieckiem ona mogła się opiekować. Pewnie te referencje to pic na wodę.

no jak to?
pewnie w dzieciństwie opiekowała się lalką Barbie - a ta nie ma opcji siusiania, o tej drugiej gorszej już nie wspominając ;D
 
koga pisze:
pytia pisze:
asioczek - no faktycznie, to zastanawiające, czyim dzieckiem ona mogła się opiekować. Pewnie te referencje to pic na wodę.

no jak to?
pewnie w dzieciństwie opiekowała się lalką Barbie - a ta nie ma opcji siusiania, o tej drugiej gorszej już nie wspominając ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Z ciekawości zadzwoniłam do dwóch pań wymienionych w referencjach ... hmm troche poruszenie i zaskoczenie wywołałam, bo jeden telefon był do mamy panny a drugi do cioci która dzieci nie ma ... jak już podawała numer telefonu w referencjach to mogła chociaż uprzedzić, że ktoś może dzwonić ...

Jutro kolejna kandydatka na rozmowe ma się stawić na 15 mam nadzieję, że będzie normalna i okres poszukiwań mi się skończy.
 
reklama
Laska jest skreslona, ale chcialam sprawdzic te referencje tak zeby zobaczyc czy ktos wogole odbierze telefon. No a tego chyba nie przewidziala, ale ja wredna bywam.
 
Do góry