reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opiekunki

zgadzam się z Anią i benitą.
Zrób jeszcze kiedyś niespodziewaną kontrolę.
I nie wiem czy już tego nie zrobiłaś, ale dobrym pomysłem jest wypisanie niani co jej wolno a czego nie, co akceptujesz a czego nie. Spokojnie o tym z nią porozmawiaj. Wydaje mi się, że i jej będzie łatwiej dostosować się do twoich wymagań i nie będzie się czuła ciągle krytykowana a i ty będziesz spokojniejsza wiedząc, że ona zna twoje poglądy.
 
reklama
jutro w roli opiekunki wcieli sie moj brat!!! bo my idziemy oboje do pracy. chyba ze stresu bede siedziec tam jak na szpilkach. coz doswiadczenie on ma....zadne wiec modle sie tylko zeby mu spala ze 2h. trzymajcie kciuki!!!
 
ja dziś zostawiłam moją mamę ze zmęczoną Karolą, marudzącą ze zmęczenia!!! Usnęła jej na rękach, bo mama stwierdziła, że nie będzie jej stresowac jeszcze próbami samodzielnego usypiania ::)
 
Aniam pisze:
Masz racje Osinko. Trzymaj sie twardo a niania na pewno sie dostosuje. Najlepiej byloby jakbys jeszcze ktoregos dnia zrobila jej niespodziewany nalot (albo ktos zaufany).

aniu * można trzymać kogoś twardeo - ale tylko wtedy gdy jest zakres obowiżaków...

Osinko wiem że jesteś wspaniałaą mamą, ale dla mnie np nie byłoby takie zachowanie czymś strasznym, więc chyba czeka Cię spojokna rozmowa z nianią o tym - jak chcesz by wychowywać Twoje dziecko...

byłam nianią przez parę lat - wiem że trezba ustalić kilka spraw...
to tak jak z moją mamą - musiałam też parę rzeczy jej spokojnie powiedzieć - że np nie chcę tego czy tamtego by robiłą przy dzieciach...
 
U nas pierwszy tydzien z niania.

jak dotychczas jest super. Niania sie sprawdza. Dodatkowo w wolnych chwilach gdy Majka spi wypucowala nam kuchniei wyprasowala sterte prasowania, ktore na sobote czekalo.
 
Do góry