reklama

Opinia na temat produktów Dove

Temat na forum 'Przedstawiam się' rozpoczęty przez Monia Krzysztofik, 10 Październik 2014.

1. Monia Krzysztofik

Monia Krzysztofik Początkująca w BB

- antyperspirant Dove invisible Dry w aerozolu

Niesamowity zapach, nie zostawia żadnych śladów na ubraniach, nie podrażnia mojej skóry, gdyż mam bardzo wrażliwą, można używać bezpośrednio po goleniu. ​

- antyperspirant Dove invisible Dry w sztyfcie

Od razu wspomnę, że nie mam problemów z nadmierną potliwością, jednak szukałam produktu, który pozwoli mi zatrzyma
    ć nieprzyjemny zapach. ​

I taki właśnie jest ten antyperspirant!

- antyperspirant Dove invisible Dry w kulce

Jest bardzo wydajny, koi skórę, nie zostawia białych śladów, przystępna cena, opakowanie jest bardzo wygodne i łatwe w użyciu. Używa go moja Mama i jest bardzo zadowolona. Na pewno kupi go ponownie.

Bardzo jestem zadowolona z tych produktów. Będę ich używać w przyszłości. Najważniejsza jest ochrona, a dla mnie i mojej Mamy jest wystarczająca. Bardzo dziękuję, że mogłam wzią[FONT=Georgia][COLOR=#211e19][COLOR=#000000][FONT=Georgia][COLOR=#211e19][FONT=Georgia][COLOR=#211e19][COLOR=#000000][FONT=Georgia]ć[B][COLOR=#211e19] [/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT]udział w testach. :)

201410101987.jpg

Ostatnia edycja: 10 Październik 2014
  2. reklama

Poleć forum