reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opinia o nosidełkach dla dzieci

Oj nie wiedziałem, że taką burzę wywoła mój jeden wpis. Widzicie, w tym kraju już tak jest, że jak ktoś ma jakieś inne zdanie i nie respektuje mody to od razu jest szkalowany.. W tym przypadku wyjątkowo agresywnie.

Chyba nie znasz znaczenia słowa szkalowac, bo szkalować to zniesławiać, oczerniać, obmawiać, spotwarzać, rzucać na kogoś oszczerstwa (słownik wyrazów bliskoznacznych)


Nie zauważyłam żebyś był szkalowany, nikt tez nie był wobec ciebie agresywny, po prostu ktoś ma inne zdanie niż ty, chyba wolno?
 
reklama
Ja probowalam nosic w chuscie ale niestety jak dla mnie odpada. Nosidelko jak dla mnie jest lepsze. Filipa nosilam w Bjorn i Jasminke tez nigdy nic negatywnego na ten temat nieslyszalam. Jest to wygodne dla matki i dziecka. Jagby niebylo to dzieci niechcialy by tam siedziec. Lekaz tez niemial do tego rzadnych zastrzezen. Jak dla mnie to super wynalazek!
 
Ja probowalam nosic w chuscie ale niestety jak dla mnie odpada. Nosidelko jak dla mnie jest lepsze. Filipa nosilam w Bjorn i Jasminke tez nigdy nic negatywnego na ten temat nieslyszalam. Jest to wygodne dla matki i dziecka. Jagby niebylo to dzieci niechcialy by tam siedziec. Lekaz tez niemial do tego rzadnych zastrzezen. Jak dla mnie to super wynalazek!
nosidełko beby bjorn jest nosidłem ergonomicznym jak najbardziej w porządku:)
 
Witam mam pytanko szukam dobrego a taniego nosidełka piszecie o firmie Womar że dziecku nózki wiszą a teraz patrze na womar zaffiro i nózki ma szeroko rozstawione. Wkleje linka:
WOMAR nosidło, nosidełko ERGONOMICZNE ECO2 DESIGN (2459173128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Zwróć uwagę czy panel jest miękki czy usztywniany, no i na wygodę. Z tego co wiem, nie jest to najwygodniejsze Polskie nosidło :)

Uprzedzę Was też i uczulę, że nie wszystkie nosidełka opisywane przez producenta jako ergonomiczne ergonomicznymi są w rzeczywistości. Nosidło ergonomiczne ma szerokie siedzisko, miękki, otulający dziecko panel i solidny pas biodrowy. Nie pozwala też na pozycję przodem do świata. Powodzenia w wyborze :)
 
My nosimy w nosidłach ergonomicznych na plecach. Polecam Manduca i Tulę. Synek już dość czasu temu przekroczył 10kg, ale dobrze dobrane nosidło sprawia, że na prawdę nie czuć tego ciężaru, i placy potem nie bolą. ALe oczywiście noszenie na plecach, nie widzę tak dużego dziecka nosi z przodu.
 
Ja korzystałam z chusty elastycznej, a później z Mei Tai. ŻADNE WISIADŁA (bo inaczej tego, co niektóre firmy oferują nazwać nie można) !!! Jak już w czymkolwiek nosić to chusta lub ergonomiczne. Jak mam krzywdę dziecku wisiadłem robić, to wolę pozostać przy wózku.
 
reklama
Według mnie Baby Bjorn to najlepsza firma jeśli chodzi o nosidełka dla maluszków. Posiadam Baby Bjorn active i jestem z niego bardzo zadowolona. Wyposażony jest w grube szelki, które nie wpijają się w ramiona i dodatkowo protektor na odcinek krzyżowy pleców, dzięki któremu plecy nie są obciążone tylko w jednym miejscu. Bardzo łatwa regulacja wysokości i długości szelek. Można go stosować do 13kg o ile dobrze pamiętam. Jedyną wadą jest cena, ale uwierzcie mi że warto.
 
Do góry