reklama

Opinia o nosidełkach dla dzieci

Rozwiązania
0
Ja używam Little home baby. Bardzo fajne, funkcjonalne wygodne nosidełko. 5 opcji noszenia bobaska :)

Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom

reklama

markettta

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ja używam nosidełka Tula, namierzyłam je w sklepie ekomaluch.pl w dobrej cenie, jest wygodne i dobrze sie je nosi :)

Rozwiązania
0
Nosidełko to naprawdę fajna sprawa moja przyjaciółka nosi swoją córeczkę i mówi, że to bardzo zacieśnia ich więzi:)

Rijanna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
ja np. do chusty nie moglam sie przekonac i tez wzielam nosidelko (easia maxi cosi) i u nas sie sprawdza, Mały jest do niego przyzwyczajony od pierwszych dni, a mnie jest duuuuużo wygodniej

Megami

Bóg jest szaleńcem ;)
Rozwiązania
6
Easia nie polecam, bo to wisiadło. Tula super, trochę trzeba zainwestować, ale warto. Ja nosiłam już siedzące w mei tai i też mogę polecić :-)

marietta1981

Zaciekawiona BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam serdecznie. Jestem tu nowa. Proszę o radę, poszukuję na cito nosidła dla mojej 3,5 mies córeczki, wyjeżdżamy nad morze i nie za bardzo pospacerujemy brzegiem morza z wózkiem. Poszukuję taniego nosidła praktycznie tylko na wyjazd ewentualnie potem z psem na spacer. Generalnie nie jestem do tego przekonana i swojej pierwszej córci ani razu w tym nie nosiłam. Jak byście mogły zerknąć na linka i ocenić czy warto to kupić i czy nie narobię tym krzywdy.
Z góry dziękuję za szczere odpowiedzi.
Pozdrawiam Marietta

Ergonomiczne nosidło dla niemowląt 3-30 m.do 20kg (5195803957) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

reklama

anet:)

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Marietta moze zapytaj na facebooku na grupie chusty Polska tam dziewczyny doradza najlepiej :-) Pozdrowionka

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019